Google překladač: English Deutsch
ve vysokorychlostním vypalování

Philips and Lite-On It Digital Solutions (PLDS), joint venture společností Royal Philips Electronics a Lite-On IT Corporation (vyrábějící optické mechaniky Lite-On) potvrdil svou přední pozici ve vysokorychlostním vypalování. Lite-On je první značkou na trhu, která představila 20 rychlostní DVD vypalovačku a nahradila tak dlouhodobý 16rychlostní standard.

LH20A1H_c.jpg

LH-20A1P, interní 20 X vypalovačka DVD byla na trh uvedena v roce 2007. Jelmer Veldman, manažer marketingu společnosti PLDS, Europe zmiňuje: “Ihned po představení nové 20x vypalovačkyDVD jsme zaznamenali nebývalý zájem, což vedlo ke zvýšení našeho podílu na trhu. Těší nás, že budeme výrobu této řady rozšiřovat.

Po spojení společností Lite-On IT Corporation a Royal Philips Electronics byla představena řada nových Lite-On 20X vypalovaček DVD
LH-20A1H interní 20x DVD vypalovačka s technologií LightScribe
LH-20A1S interní 20x DVD vypalovačka s Serial ATA connection
LH-20A1PU externí 20x DVD vypalovačka s funkcí EZ-DUB

Technologie SmartWrite
Všechny 20rychlostní vypalovačky Lite-On mají nainstalovanou technologii SmartWrite, umožňující zrychlení zápisu na jistá média z 16X na 20X, technologie je rovněž cenněna za zlepšení kvality pro méně kvalitní media. Optimalizuje strategii zápisu i pro neznámé mediální značky za účelem dosažení nejvyšší možné kvality.

Technologie LightScribe
Pro kreativní uživatele, stejně tak jako profesionály, je velmi cenněným doplňkem technologie LightScribe, která umožní vypálit nálepku na disc a to užitím stejného laseru, který je používán k vypalovaní dat. Discu tak dodává kvalitní a reprezentativní vzhled.

Rozhraní S-ATA
Pro pokročilé uživatelé, Lite-On nabízí 20 rychlostní DVD vypalovačku s rozhraním S-ATA zdokonalující výkon v porovnání s rozhraním Parallel ATA (PATA) – kterou lze nalézt na nejnovější DVD vypalovačkách. Rozhraní S-ATA nabízí minimálně 150 MB/s rychlost přenosu dat a eliminuje tak blokování informací a performací.

Technologie EZ-DUB
Externí 20X DVD vypalovačka je vhodná jak pro začátečníky tak pokročilé uživatele. Technologie EZ-DUB umožní kopírování a uchovávání dat pouze jediným kliknutím. Vypalovačka může být připojena k PC s kabelem USB 2.0 .
http://www.liteon.com