Google překladač: English Deutsch

Investiční nároky současných průmyslově stavebních projektů sledují kromě užitných, technických a estetických také ekonomické ukazatele. Důraz je kladen nejen na bezvýhradnou kvalitu montážních prací a použitý materiál, ale také na časovou a finanční náročnost záměru. Hovoříme zde o potřebě desetitisíců metrů čtverečních skladových, výrobních či prodejních ploch a nutného zázemí. Tyto objemy nyní uspokojují výrobci stavebních elementů a montážní firmy specializující se na tyto unifikované výrobky pro rozsáhlou průmyslovou výstavbu. Pro takové stavby je ideální používat typizované stavební dílce, které umožňují rychlou a ekonomickou stavbu bez ohledu na počasí a složité technologické procesy vyžadující zvláštní prostředí, techniku, atd.

lindab_1.JPG

Společnost Lindab patří již léta mezi přední dodavatele stavebních elementů pro zastřešení a opláštění budov. Lindab je nadnárodní společností působící po celé Evropě a USA. Jednotlivé výrobní jednotky rozmístěné v Evropě se navzájem doplňují a mohou tak poskytnout mimořádnou škálu výrobků. Sortiment střešních, stropních a fasádních profilů se neustále vyvíjí, probíhají investice do výrobních technologií a marketingových poznatků. V souladu s novými trendy a potřebami trhu rozšiřuje Lindab svůj sortiment v oblasti zastřešení a opláštění.

Fasády a podhledy :
Klasické trapézové plechy Lindab s polyesterovým povlakováním v tl. 0,4 – 0,6mm vhodné pro svislé konstrukce, podhledy a lehce zatěžované střešní plochy. Široká barevná škála je samozřejmostí, rovněž dodací lhůty jsou vzhledem k výrobě v Praze Ruzyni příznivé. Při řešení svislých konstrukcí je možné využít stěnové kazety Lindab tvořící prostor pro uložení tepelné izolace a kotvení opláštění.
Nosné konstrukční trapézové profily :
Trapézové plechy o výšce vlny 85-160mm sloužící jako podhledový a současně nosný prvek ploché střechy. Navrhují se na rozpony 3-8m dle tloušťky a tvaru profilu. Tvoří tak ekonomickou alternativu železobetonovým a vazníkovým střechám. PE povlakování je zpravidla v tl.15µm na spodní, interiérové ploše.
Sendvičové panely Lindab Roof/Wall :
Vrstvené panely dnes představují významnou část segmentu průmyslového stavebnictví a objevují se v rozličných tloušťkách a modifikacích. Panely Lindab mohou být ve variantě střešní a stěnové za použití PUR a minerální výplně. Materiálem pro pláště panelů je standardně ocelový, žárově zinkovaný plech s PE povlakováním, další variantou může být hliník. Zcela mimořádný výrobek představuje panel s kombinovanou PUR/minerální výplní. Takový panel spojuje vynikající vlastnosti zvukové izolace a požární odolnosti minerální výplně a tepelný odpor a nízkou hmotnost PUR.
www.lindab.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..