Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

lifebook-q-03.jpgLIFEBOOK Q2010 uživatelům nabízí množství výhod - od nejlepších možností připojení po štíhlý, odlehčený a elegantní design. Přesvědčte se, jak snadno lze s tímto ultrapřenosným zařízením řídit firmu na cestách. S tímto manažerským notebookem se neztratíte v žádném davu. LIFEBOOK Q2010 svým lakovaným povrchem koncertního křídla a ocelově zbarveným rámečkem displeje skutečně přitahuje pozornost. Vezměte jej s sebou kamkoliv. Při hmotnosti pouhý 1 kg a formátu velikosti A4 je LIFEBOOK Q2010 snem každého manažera na cestách. Navíc díky ergonomické klávesnici a širokoúhlému displeji s úhlopříčkou 12,1" je práce s ním velmi pohodlná. Pro jeho absolutní flexibilitu a ergonomii jej můžete snadno používat místo stolního počítače.

Výkonná konektivita - nonstop přístup k datům
Nyní máte přístupový bod neustále po ruce. Inovativní komunikace notebooku LIFEBOOK Q2010 prostřednictvím UMTS vám zaručuje nonstop přístup k důležitým firemním datům a k vašim emailům. A protože je modul UMTS v notebooku vestavěný, je snazší využívat ten, než se připojovat pomocí externí karty.
Výkonné zabezpečení - chrání vaši firmu
Chraňte svá data před zvědavými zraky konkurence, před zloději a hackery. K zabezpečovacím funkcím notebooku LIFEBOOK Q2010 patří TPM modul, antivirová ochrana, vestavěný snímač otisku prstu, bezpečnostní software SmartCase™ Login+ a mnohé další.
Výkonná spolehlivost - pro nejnáročnější mobilní uživatele
Mimořádně spolehlivý. LIFEBOOK Q2010 je vyroben z nejlepších materiálů a je tudíž velmi pevný, přestože je silný pouhých 18 mm. Tělo notebooku je z magnézia, na klíčové součásti, jako jsou vnitřní části pantů, byl při výrobě použit titan.
www.fujitsu-siemens.cz
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..