Google překladač: English Deutsch

Nový mobilní telefon LG Shine se v Evropě objeví nejdříve ve Velké Británii. Britská premiéra je prvním krokem v rámci celoevropského uvedení. V České republice a na Slovensku by se telefon měl objevit během 2. čtvrtletí 2007. Na stejné období pak plánuje společnost LG uvést na trh další dvě novinky: modely KG130 a KP202. Jde o elegantní véčko a klasický telefon pro méně náročné uživatele. Od listopadového uvedení na domácí trh již společnost LG prodala v Koreji více než 180 000 telefonů značky Shine, přičemž každý den se stále prodává přes 3 500 kusů. Jako druhý telefon (po modelu LG Chocolate) z prestižní edice Black Label Series již přístroj Shine vzbudil ve světě mimořádnou pozornost. Upoutal především díky široké obrazovce o rozměru 2,2 palců, která má při vypnutí zrcadlový efekt, multifunkčnímu rolovacímu ovladači a celokovovému tělu.

lg.jpg

“S přístrojem Shine společnost LG opět posunula hranici možností v oblasti designu mobilních telefonů,” domnívá se Michal Stauch, Sales Manager GSM divize LG Electronics CZ, oficiálního obchodního zastoupení pro LG v ČR a SR. “Uvnitř jednoduchého, celokovového těla telefonu se skrývá špičková technologie LG s velkým množstvím funkcí, které navíc doplňuje velmi dlouhá životnost baterie. Vzhledem k vynikajícím hudebním, fotografickým a video funkcím telefonu očekáváme, že Shine bude dokonce ještě úspěšnější než Chocolate, který se 12 měsíců po své premiéře ve světě stále prodává výjimečně dobře.“

Na jaře uvede LG na český a slovenský trh ještě další dvě novinky. Telefony KG130 a KP202 potěší vyznavače véčkových modelů, respektive modelů klasických tvarů. Obě low endové novinky jsou vybaveny VGA fotoaparátem, displejem s 65 000 barvami. Oba modely také podporují Java hry a GPRS.
http://cz.lge.com