Google překladač: English Deutsch

Odborný seminář společnosti ADAMOV – SYSTEMS nazvaný „Novinky v technologii výdeje pohonných hmot“ seznámil zájemce s letošními novými výrobky společnosti. Jde zejména o multiproduktový stojan pro výdej běžných i alternativních paliv V-line Major CNG, platební terminály pro čerpací stanice a také typová řešení stavebnicových čerpacích stanic. V oblasti výdejních stojanů přišel ADAMOV – SYSTEMS s multiproduktovým výdejním stojanem V-line Major CNG.

stavebnice_cerpaci_stanice.jpg

Přístroj je určen pro oboustranný výdej dvou až pěti druhů paliv, a to jak běžných pohonných hmot, tak směsí s biopalivy. Stojan umožňuje výdej směsi nafty s FAME, směsi benzinu s ethanolem (např. E85) a k tomu výdej LPG nebo CNG. Stojan nabízí vysokou protiexplozivní bezpečnost, kvalitní a oceněný design řady V-line a možnost integrace platebního terminálu. Tímto výrobkem chce společnost ADAMOV – SYSTEMS významně přispět k zavádění alternativních pohonných látek, zejména biopaliv z obnovitelných zdrojů.

Další novinkou jsou platební terminály pro čerpací stanice. ADAMOV – SYSTEMS nabízí integrované platební terminály, které tvoří součást výdejního stojanu, a také samostatné platební terminály pro obsluhu více výdejních stojanů. Platební terminály akceptují lokální i bankovní karty, a to jak s čipem, tak s magnetickým pruhem. Jelikož terminály umožňují rozlišit jednotlivé uživatele, hodí se pro veřejné i neveřejné čerpací stanice. Nabízené řešení lze rozšířit o další platební systémy, například čtečku bankovek.

Svoji nabídku stavby čerpacích stanic na klíč rozšířila společnost ADAMOV – SYSTEMS o tzv. stavebnicové čerpací stanice. Jde o typové řešení, které využívá designového prvku V (čímž navazuje na V-profil výdejních stojanů V-line) a jež lze konfigurovat z nabízených prvků. Stavebnicové čerpací stanice zabírají menší zastavěnou plochu, nabízejí jednoduchou a účelnou konstrukci, krátkou dodací lhůtu a nízké investiční náklady. Součástí mohou být výdejní stojany jak na běžná paliva, tak na paliva s příměsí biopaliv, včetně LPG či CNG. Stavebnicová čerpací stanice může obsahovat také kiosek s prodejem balených potravin, nápojů a dalšího zboží a sociální zázemí. Jako volitelný doplněk je k dispozici hustič pneu AIR BOY, vysavač interiérů vozidel CLEAN BOY a ruční mycí box WASH BOY. Na čerpacích stanicích lze rovněž využít integrované i samostatné platební terminály.

Na semináři také představitelé společnosti připomněli, že od 1. srpna 2007 převzal ADAMOV – SYSTEMS prodej, výrobu a servis zařízení pro huštění pneumatik, vysavačů a ručních mycích boxů od společnosti Broumovské strojírny Hynčice. Jde o kompresory AIR BOY, vysavače CLEAN BOY a ruční myčky WASH BOY, které se nyní vyrábějí v Adamově a ADAMOV – SYSTEMS k nim nabízí plnou podporu včetně nonstop servisu a výroby náhradních dílů.
www.adamov-systems.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news