Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

bild_complete_mobility.jpgPlně automatický systém tzv. lehkého metra dodá společnost Siemens do města Uijeongbu v Jižní Koreji. Podíl společnosti Siemens na celém projektu má hodnotu téměř 4 miliardy Kč (140 milionů Euro). Plně automatický systém metra postaví na klíč konsorcium šesti partnerů asi 20 kilometrů severně od jihokorejského hlavního města Soulu. Zadavatelem projektu je místní dopravce, společnost Uijeongbu Light Rail Transit (LRT) Co., Ltd.

Společnost Siemens v rámci projektu dodá automatický vlakový zabezpečovací systém ATC (Automatic Train Control), řídící centrálu a vybaví depo a tratě. Dále je zodpovědná za systémové inženýrství a management projektu. Vedle toho ještě společnost Siemens vyrobí 15 dvoudílných vozidel „na pneumatikách“ typu Val 208, která budou jezdit na 10,6 kilometrů dlouhé trati ve městě Uijeongbu. Na obousměrné trati se 14 stanicemi přepraví systém až 6400 osob za hodinu v jednom směru. Provoz bude zahájen v dubnu 2011.
Plně automatický systém metra typu Val byl předtím zprovozněn v únoru 2006 v italském Turíně. Výstavba trvala čtyři a půl roku. Společnost Siemens se na projektu účastnila dodávkou automatizační techniky a 23 čtyřdílných vozidel. Systém metra Val již dokázal svou efektivitu a spolehlivost při několikaletém úspěšném provozu ve městech Lille, Toulouse a Rennes ve Francii nebo také v Chicagu ve Spojených státech nebo ve městě Taipei na Taiwanu.
Více informací najdete na internetových adresách http://www.siemens.com/transportation a http://www.siemens.cz/ts
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..