Google překladač: English Deutsch

Nový model "analysette 22" COMPACT s měřicím rozsahem 0,3–300 μm a neuvěřitelnou cenou bude nejzajímavější pro ty uživatele, kteří vyžadují snadno použitelný přístroj do laboratorních nebo výrobních provozů pro běžnou granulometrickou analýzu. Tento sdružený přístroj je vhodný pro suché i mokré měření.

Fond_analysette22_COMPACT_1_1_1.jpg

Možnosti použití
Laserový analyzátor velikosti částic “analysette 22” je univerzální přístroj určující velikost, rozdělení a detekci tvaru pevných látek, suchých nebo v suspenzích a emulzích. Těchto možností je využíváno při výzkumu a vývoji stejně jako při zabezpečování jakosti a řízení procesů.

Pracovní postup
Měřicí proces může být kompletně naprogramován předem a zařízení lze naplnit jediným stiskem tlačítka. Proto může být přístroj obsluhován i méně zkušenými pracovníky ale individuální programování vyžaduje pokročilé uživatele.
Analysette 22 COMPACT je efektivní alternativou pro laboratoře využívající klasické metody (prosévání, sedimentace), ale které by rády přešly na novou difrakční technologii. Kriteria programování jsou poskytována tak, aby dovolovala adaptaci z laserových difrakčních technologií do tradičních metod. Rozdělení podle velikosti zrn může být měřeno v suspenzích nebo v suchém stavu.

Základní rysy zařízení
V jednom zařízení mohou být kapalinové i suché dispergační jednotky, rozdělení disperzí provádí software. Zařízení umožňuje automatické umisťování měřicího prvku a jeho rychlé připojování. Masivní křemíkový indikátor na keramické bázi nabízí maximální mechanickou a tepelnou stabilitu. V přístroji může být uloženo vice než 6 měření, současný stav systému zobrazuje LCD displej. Zařízení splňuje požadavky ISO 13320-1 a ISO 9001:2000 na testovací zařízení a podle stejných kriterií může být i kalibrováno.
Zařízení lze propojit s počítačem, vybaveným operačním systémem Windows, a kompatibilní tiskárnou.

www.fritsch.de

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..