Google překladač: English Deutsch
Společnost Canon uvádí na trh nový produkt – profesionální podnikové multifunkční zařízení

Společnost Canon, přední dodavatel zobrazovacích technologií, oznámila, že na trh uvádí své nové laserové multifunkční zařízení. Modernizované zařízení LaserBase MF5770 plní funkci kvalitní tiskárny, skeneru i kopírky. Funkce vestavěného faxu a připravenost pro práci v síti pak ze zařízení MF5770 činí nástroj schopný plnit měnící se nároky domácích kanceláří či malých podniků. Podniky brzy zjistí, že LaserBase MF5770 dokáže uspokojit všechny jejich potřeby.

tisk_1.jpg

Vysokorychlostní tisk
Rychlost tisku 20 stran za minutu umožňuje zařízení MF5770 rychlou produkci výtisků profesionální kvality. Vlastní technologie Canon Smart Compression Architecture komprimuje velikost tiskových dat v počítači. Přenos informací je tak rychlejší, doba zpracování kratší a zahlcení tiskárny je prakticky eliminováno. Využití fixační technologie On-Demand namísto konvenční termální fixace pomocí válců přináší zkrácení zahřívací doby a úsporu energie. Díky schopnosti reprodukce s rozlišením 1200 dpi je toto zařízení ideální pro tisk textu i grafiky. Jednotka je vybavena nejlepšími tiskovými technologiemi Canon, které zajišťují zkrácení zahřívací doby při návratu z pohotovostního stavu, a přispívají tak ke zkrácení doby čekání a snížení spotřeby energie.

Velkoobjemové digitální kopírování
Zařízení MF5770 disponuje všemi přednostmi digitálního kopírování. Elektronické třídění uživateli umožňuje při skenování ukládat stránky do paměti tak, že lze sady posléze vytisknout již se seřazenými stránkami. Dvě stránky originálu lze zkopírovat na jediný list papíru, a chcete-li zhotovit více kopií jednoho dokumentu, stačí ho do paměti stroje naskenovat pouze jednou. Kopírování není omezeno pouze na papír formátu A4. Vysoce kvalitních výsledků reprodukce dosáhnete, i když na kopírovací desku umístíte předměty nepravidelných rozměrů, knihy, časopisy a fotografie. Jednotka je vybavena automatickým podavačem dokumentů (ADF) na 50 listů. Díky němu není při kopírování nutné rozdělovat rozsáhlé dokumenty do více částí. Ke zkrácení doby zpracování kopírovacích úloh rovněž přispívá velkokapacitní zásobník na 250 listů papíru. www.canon.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..