Google překladač: English Deutsch
Lexan* High-tech Plastic Glazing

Na Severoamerické mezinárodní automobilové výstavě (NAIAS) Land Rover bude odhalena vize budoucnosti světovou premiérou konceptu vozidla Land Rover LRX, prototypu nového třídveřového prémiového cross coupé, který je ukázkou nejnovějších návrhářských technologií. Jedním z jeho výrazných rysů bude jedinečná panoramatická střecha a boční a zadní okna, vyrobená pomocí vysoce odolného plastového zasklení z materiálu Lexan* GLX společnosti SABIC Innovative Plastics s exkluzivní povrstvovací technologií Exatec**.

„Zelené“ technologie společnosti SABIC Innovative Plastics’ pomáhají novému koncepčnímu vozidlu Lincoln MKT poskytovat ekologicky odpovídající styl a současně i přepych.

Společnost SABIC Innovative Plastics dnes demonstruje na Severoamerické mezinárodní výstavě automobilů svůj závazek ke spolupráci se svými zákazníky oznámením, že její materiály pomáhají značce Lincoln společnosti Ford Motor Company poskytovat ekologicky odpovídající styl a přepych. Nové luxusní koncepční vozidlo Lincoln MKT, která má dnes na výstavě svou premiéru, obsahuje řadu ekologicky odpovídajících technologií společnosti SABIC Innovative Plastics. Ty zahrnují inteligentní trvanlivé termoplasty založené na recyklovaných odpadních plastech; zasklení s nízkou hmotností, které snižuje spotřebu paliva a emise; a vysoce odolné termoplasty pro ultratenké povrstvení drátů, které snižují hmotnost vozidla a zpomalují hoření bez rizika spojeného s aditivy obsahujícími halogeny. Současně tyto univerzální materiály umožňují vytvářet inovativní design a poskytují krásné povrchy, čímž zvyšují krásu a styl vozidla.