Google překladač: English Deutsch

Společnost 3M, světový výrobce a dodavatel výrobků pro vending, se může pochlubit jedinečnou recepturou na kvalitní a chutnou vodu pro všechny obory vendingu a gastronomie. Rozšířením portfolia, díky úspěšné akvizici s firmou CUNO, přichází na český trh s novou vylepšenou řadou filtračních médií a hlav pro nápojové automaty AquaPure. Filtrační média se vyznačují zejména větší filtrační kapacitou a rychlejší sanitární aplikací. Skupina produktů AquaPure nabízí specializované produktové řady pro všechny komerční aplikace, včetně studených nápojů, výroby ledu a teplých nápojů. Specializované filtrační řady zvládnou nejen spolehlivě odstranit sedimenty, vodní kámen a bakterie, ale i chuťovou a pachovou kontaminaci. Ochranou automatů od vodního kamene šetří zákazník náklady na opravy či údržbu automatů.

Coffee.jpg

K nové produktové skupině AquaPure patří hlavový systém VH3, který je nyní již k dostání i na českém trhu. Vyznačuje se především rychlou a snadnou výměnou, kterou zvládne i neproškolený personál. VH3 umožňuje velmi snadné nasazení filtru, čímž je zajištěna rychlá a sanitární výměna. Stačí filtr nasadit a otočit o 90°. Speciální konstrukce hlavového systému se zabudovanou záklopkou umožňuje výměnu filtru bez odpojení přívodu vody. Zároveň je eliminována i aktivace filtrů, takže doba výměny je maximálně zkrácena. Je tak zajištěna spokojenost zákazníků, kteří nemusí příliš dlouho čekat na svou kávu v době výměny.

Jednou ze specializovaných řad je i nová produktová řada filtrů ScaleGard Pro, vhodných především k odstranění vodního kamene, ale také k odbourání nepříjemné chuti z chlóru a dalšího znečištění pomocí aktivního uhlí. Jelikož káva je z 98 % tvořena z vody, je důležité, aby právě voda měla ty nejlepší vlastnosti. Díky filtrům ScaleGard Pro je zajištěno, aby se k zákazníkovi dostala voda prvotřídní chuti bez nežádoucího zápachu. Zákazníci tento benefit jistě ocení a rádi se budou vracet a vyhledávat takto poskytované služby. Speciální řada ScaleGard Pro zajišťuje především zvýšenou ochranu automatů proti vodnímu kameni, který často přístroje ničí. Zabráněním usazování vodního kamene šetří tato řada filtrů majiteli náklady na údržbu, opravy a pořizování nových přístrojů. Při filtraci dochází k neutralizaci vody, čímž se minimalizuje působení koroze a prodlužuje se tak životnost automatu.
Portfolio filtračních produktů 3M bylo významně rozšířeno díky akvizici společnosti CUNO v roce 2005. Mezinárodní firma CUNO, s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje, výroby a prodeje filtračních materiálů, se řadí mezi přední světové výrobce těchto produktů. V oboru filtrace získala celkem 200 patentů a 300 ochranných známek. Sloučením s 3M tak došlo k silnému spojení přinášejícímu inovativní a vysoce kvalitní materiály k filtraci tekutin a pitné vody.

Autorizovaným distributorem a hlavním partnerem pro prodej filtračních materiálů CUNO na českém trhu je společnost PPM-Water Service, která se věnuje prodeji produktů CUNO již mnoho let a během této doby prokázala kvalitní služby a podporu českým zákazníkům. PPM-Water Service se zabývá návrhy a prodejem filtračních systémů pro domácnosti, vending a gastronomii a prodejem čistících chemických prostředků .

Společnost 3M vznikla v roce 1901 ve Spojených státech jako Minnesota Mining and Manufacturing Company a dnes je jednou z nejvýznamnějších světových firem. Díky použití špičkových technologií nabízí více než 50 000 různých produktů a výrobků pro komerční grafiku, lepidla a brusiva do průmyslu, výrobky pro architekturu, kancelářské potřeby, zabezpečení pro knihovny, zdravotnické a zubařské pomůcky a materiály či pracovní ochranné pomůcky. Patří ji také řada prvenství v technologiích a výrobě nových produktů a je držitelem více než 20 000 patentů. 3M je nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů. Zaměstnává přes 75 tisíc lidí ve více než 60 zemích světa. Široké portfolio výrobků umožňuje 3M nabídnout nejen filtrační materiály, ale i produkty pro čištění a údržbu automatů. 3M nepřináší zákazníkům pouze výrobky, ale kompletní řešení a technickou podporu.
Další informace o filtračních produktech 3M najdete na: http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/cs_CZ/EU-ManufacturingIndustry/Home/ProdInfo/Filtration/

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..