Google překladač: English Deutsch

Kunovická společnost Aircraft Industries, jediný český výrobce dopravních letadel s více než osmdesátiletou tradicí, zavedla tento rok novou hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI) založenou na technologiích VMware vSphere 6.7 a VMware vSAN Enterprise. Nová infrastruktura pokrývá tři redundantní datová centra a kromě dostatečné výkonnosti a kapacity vyřešila i odolnost vůči krizovým stavům v jednotlivých datových centrech.

kun DSC 2954

Výrobní procesy v Aircraft Industries jsou nyní bezpečnější, rychlejší a přesnější a firma je navíc připravena na další rozvoj.

„Firmy často řeší potřebu modernizace zastaralého podnikového datového úložiště a datového centra. Úvahy by ale měly jít směrem ke skutečné digitalizaci – jak IT může podpořit obchodní činnost firmy," vysvětluje Eliška Jirovská, Country Manager společnosti VMware pro Českou republiku a Slovensko. „Společnost Aircraft Industries se vydala právě touto cestou a nyní je díky své digitální infrastruktuře připravena na budoucnost. A pro případ potřeby má možnost snadno navýšit kapacitu s minimálními investicemi."

Řešení VMware vSphere 6.7 a VMware vSAN Enterprise bylo implementováno jako součást nové digitální infrastruktury, která pokrývá tři redundantní datová centra. Kromě dostatečné výkonnosti a kapacity se navíc vyřešila odolnost vůči krizovým stavům v jednotlivých datových centrech jako je požár, výpadek elektrické energie nebo povodeň, a to bez nutnosti vytvářet složité disaster recovery procesy. Technologie vSphere a vSAN zefektivnily chod IT a zajistily bezpečnost klíčových dat společnosti.

„Základním předpokladem bezproblémového provozu letadel je bezpečnost během výrobního procesu a její dostatečná kapacita. Bezpečnostní schopnosti a kapacita předchozí IT infrastruktury však byly značně omezené a bránily dalšímu růstu společnosti," shrnuje Pavel Struhár, vedoucí oddělení IT v Aircraft Industries. „Díky společnosti VMware je infrastruktura pro IT systémy bezpečnější a reaguje na potřeby společnosti."

Velkou výhodou nové hyperkonvergované infrastruktury je také možnost individualizace výkonnosti a zabezpečení dat dle typu důležitosti IT systémů a aplikací bez nutnosti složité rekonfigurace či dodatečných investic. Díky tomu může firma reagovat na aktuální či budoucí potřeby.

Společnost Aircraft Industries dodává svým zákazníkům letouny špičkové kvality umožňující bezpečnou, spolehlivou a včasnou leteckou přepravu osob i nákladu. Je to jediný český výrobce dopravních letadel s více než osmdesátiletou tradicí. V současné době zaměstnává přes 1000 lidí. Hlavní obchodní činnost zahrnuje vývoj, výrobu a prodej dvou typů turbovrtulových letounů L 410, jejich servis a údržbu. Firma také provozuje malé soukromé mezinárodní letiště a střední leteckou školu. Její letouny s úspěchem využívají soukromé letecké společnosti, vládní a nevládní organizace, vzdušné síly a aerokluby ve více než 50 zemích pěti kontinentů.

kun EZ8B3624

kun BUGA6367

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news