Google překladač: English Deutsch

V termínu od 3. do 7. října představí Kühne + Nagel společnostem z České republiky a více než 25 dalších zemí komplexní  logistická řešení napříč dodavatelským řetězcem pro odvětví strojírenského průmyslu.

00b12812db

"Prostřednictvím naší globální sítě jsme schopni poskytovat celosvětová logistická řešení v oblasti strojírenského průmyslu“, vysvětluje Jiří Tůma, obchodní a marketingový ředitel společnosti Kühne + Nagel v České republice, důvod přítomnosti na veletrhu mezi strojírenskými společnostmi. Díky našemu komplexnímu portfoliu služeb zahrnujícímu letecké, námořní, silniční a železniční přepravy, stejně jako kontraktní logistiku, získají zákazníci logistická řešení z jednoho zdroje a zároveň pocítí vysokou flexibilitu při výběru časově definovaných přepravních služeb. Logistické výzvy dodavatelského řetězce, kterým čelí naši zákazníci,  obvykle nesouvisí jen s realizací mezinárodní přepravy, ale zahrnují také procesy spojené s větším počtem dodavatelů či výrobních závodů. Prostřednictvím webového monitorovacího systému KN Login zabezpečíme transparentnost  dopravních toků zboží všem zúčastněným stranám v průběhu celé doby přepravy. KN Login je přelomový informační systém, který zvyšuje kvalitu logistických služeb a garantuje viditelnost přepravního procesu. Právě díky systému KN Login získají zákazníci nepřetržité spojení v průběhu celého dopravního řetězce. Systém poskytuje historické i očekávané informace o stavu zásilek, reporty a analýzy na bázi zásilek, balení, objednávek či jednotlivých položek. Funkce skenování dokumentů umožňuje zákazníkům prohlížet přepravní doklady, obchodní faktury, balicí listy apod. přímo v  systému.

O společnosti Kühne + Nagel

Kühne + Nagel je jedním z předních světových logistických poskytovatelů s přibližně 60.000 zaměstnanci v 900 pobočkách ve více než 100 zemích světa. Koncern zaujímá dlouhodobě vedoucí pozice na trhu námořních, pozemních a leteckých přeprav včetně smluvní logistiky a nabízí komplexní služby řízení dodavatelského řetězce na bázi nejmodernějších IT řešení.

V případě zájmu o více informací navštivte naše stránky www.kuehne-nagel.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news