Google překladač: English Deutsch

Společnost ComAp přichází s novinkou. Nový InteliDrive Mobile je vysoce flexibilní, sofistikovaný elektronický kontrolér pro řízení systémů v mobilních aplikacích. Nový produkt najde široké uplatnění například u stavebních strojů, zemědělské a lesní techniky, jeřábů, manipulační techniky a různé těžební techniky po celém světě. InteliDrive Mobile je vysoce odolný vůči nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, jako jsou extrémní teploty, prach, otřesy nebo voda. Počítá se totiž s jeho častým nasazením ve velmi náročném prostředí. Novinka nabízí širokou škálu funkcí vhodných pro řízení hydraulických systémů, komunikaci se senzory a ovládacími prvky v podobě pedálů, joysticků a různých vypínačů.

Podobně jako u ostatních produktů společnosti ComAp nabízí také nový InteliDrive Mobile nadstandardní řízení, monitorování a ochranu pro dieselové a plynové motory i pro periferní příslušenství. InteliDrive Mobile je schopen prostřednictvím komunikačního protokolu CAN J1939 fungovat ve spojení s motory nejrozšířenějších značek Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Deutz, GM, Iveco, John Deere, Perkins, Scania, Sisu, Volvo Penta a dalšími.

Součástí standardního softwaru k InteliDrive Mobile je také sada PLC funkcí (analogových a binárních), kterými si zákazník může řídit a regulovat součásti poháněné technologie. Zabudované GSM a GPS moduly umožňují dálkové sledování a řízení aplikace. V nabídce k novému kontroléru se objevuje trojice displejů, z nichž si zákazník může vybrat pro něj nejvhodnější.

www.comap.cz
www.comapsystemy.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..