Google překladač: English Deutsch

Nejožehavější témata a zcela nové poznatky, tak lze charakterizovat příspěvky, které budou odborníci z celé Evropy prezentovat v březnu na kongresu Fine!Dust-Free v
Klagenfurtu. Na závěr environmentálního projektu EU Life-KAPA GS (Klagenfurt’s Anti PM 10 Action Program with Graz and South Tyrol - Klagenfurtský akční program Anti PM 10 ve spolupráci s městem Graz a Jižním Tyrolskem) bude široká veřejnost seznámena s opatřeními v boji proti jemnému prachu, která byla testována a vyhodnocena během posledních tří let.

congress-panel.jpg

Christer Johanssen ze Švédska bude hovořit o svých zkušenostech s městskými poplatky ve své zemi. Christian Gaegauf ze Švýcarska bude hovořit o zmírnění a filtraci jemného prachu, který vzniká při vytápění domácností, Manfred Neuberger, vídeňský specialista na environmentální lékařství, bude publikovat dosud nezveřejněné studie o vlivu určitých záležitostí na zdraví a Kerstin Meyerová z Bruselu kriticky zhodnotí akce, které byly dosud v Evropě podniknuty v oblasti snižování emisních částic. To jsou jen někteří z téměř 25 odborníků, kteří přijedou do Klagenfurtu.
Kongres bude doplněn výstavou, panelovou diskuzí a rezolucí, která bude předána politickým představitelům, aby bylo zajištěno, že výsledky neupadnou v zapomnění. Doprovodný společenský a večerní program přivítá v Klagenfurtu zhruba 300 mezinárodních účastníků.

Kongres "FINE!Dust-Free into the Future", výstavní hala 5, Klagenfurt, Korutany, Rakousko, 29.–30. března 2007. Informace, program a registrace: http://www.feinstaubfrei.at

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news