Google překladač: English Deutsch

Vydavatelství odborných časopisů Sdělovací technika pořádá ve spolupráci se sdružením GS1 Czech Republic a Českomoravskou elektrotechnickou asociací již tradiční konferenci RFID Future. Konference se koná 23. března 2010 v Technologickém a inovačním centru ČKD v Praze a klade si za cíl ukázat perspektivy zavádění RFID a představit možnosti identifikace prostřednictvím čárových kódů a dvourozměrných kódů QR.

Termín RFID v nejširším smyslu slova představuje novou kompaktní kategorii identifikačních a komunikačních prostředků, které v mnoha případech lépe splňují dnešní požadavky na rychlost a efektivitu logistických řešení. Budoucnost RFID znamená mnohem víc než prosté označování chytrými etiketami. Díky RFID je možné poprvé spojit materiálové a informační toky. Všudypřítomné RFID tagy a jejich komunikace v síti tak posouvají tradiční internet, který je dnes vnímaný jako prostředek pro sdílení dat a vzájemnou spolupráci obchodních partnerů, do pozice, ve které plní funkci platformy pro komunikaci mezi produkty, službami a zákazníky. Tato platforma je dnes označována pojmem Internet věcí.
Jedna ze základních vizí standardu GS1 EPCGlobal umožňuje ze standardního datového obsahu RFID tagu vytvořit fyzickou adresu URL, pod kterou jsou k dispozici příslušná data o identifikovaném předmětu. Z ekonomického hlediska RFID slibuje úsporu nákladů, rychlejší dodávky a lepší kontrolu kvality.
Konference je určena všem, kteří nabízejí nebo chtějí implementovat hardwarové a softwarové prostředky umožňující vytvořit spolehlivou infrastrukturu systémů RFID pro rozmanité oblasti aplikací.

Účast na konferenci RFID Future je podmíněna předchozí registrací na webových stránkách www.stech.cz a uhrazením konferenčního poplatku.

Více o programu a podmínkách účasti naleznete zde

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news