Google překladač: English Deutsch

Pokud pracujete s dokumenty v různých webových aplikacích, většinou se při editování musíte omezovat ve formátování a různých funkcích, které webové editory nezvládají. A pokud si dokument stáhnete a pracujete na něm offline (např. ve Wordu, Excelu apod.), hrozí, že paralelně na něm bude pracovat váš kolega. Problémy obou cest dokázali vyřešit vývojáři systému pro sdílení dat Capsa.cz.

Aplikace Capsa.cz umožňuje spolupracovat na nejrůznějších projektech odkudkoli na světě online. Největší předností Capsy je kvalitní správa souborů, včetně jejich editace, verzování a upozorňování na změny. Díky velkému prostoru pro data je Capsa také vhodnou alternativou k datovým úložištím.

Online editace slouží těm, kteří nechtějí soubory stahovat, ukládat na počítači a následně opět vkládat. Na českém i zahraničním trhu je tento typ online editace unikátní. Systém zamykání souborů navíc zaručuje, že si uživatelé nebudou přepisovat navzájem data a budou vždy pracovat jen s aktuální verzí. Online editace tak šetří čas i práci při úpravě a sdílení
souborů.

V čem je online editace v systému Capsa.cz výjimečná?
- Nemusíte soubor stahovat, ukládat do počítače a poté znovu vkládat do Capsy.
- Online editace je plně kompatibilní s jakýmikoli aplikacemi a editory, na které jste zvyklí - probíhá přímo ve Vašem výchozím editoru (např. Word, Excel, Photoshop...), takže ji zvládne každý - uživatelé se nemusí učit práci s novým editorem.
- Po každém uložení souboru (např. ikonkou disketky nebo Ctrl+S) se změny automaticky nahrají na server a čekají na Vaše potvrzení.
- Data se Vám neztratí! I pokud zapomenete editaci potvrdit, naleznete svoji rozdělanou práci ve „své“ Capse v historii verzí souboru.
- Zatímco editujete soubor online, ostatní uživatelé k němu mají přístup pouze pro čtení, aby jej nemohli měnit.

Online editaci si mohou vyzkoušet všichni uživatelé aplikace Capsa.cz ve svých projektech. Jediné, co pro to musí udělat, je nainstalovat si jazyk Java do svého počítače. Při otevírání online editace se objeví odkaz, odkud je možné Javu stáhnout,
takže to zvládne opravdu každý.

Pro ty, kteří ještě váhají, zda zvolit Capsu pro správu dat, může být online editace dobrým důvodem.

http://www.capsa.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..