Google překladač: English Deutsch
www.termokamery.cz

Zcela jedinečný internetový web věnující se inframěření teplot – www.termokamery.cz – Vám poskytne kompletní technický a cenový přehled světově nejžádaněších zařízení pro bezdotykové měření teplot – včetně termokamer s technologií IR-Fusion®.

Termokamery IR-Fusion®
Tyto termokamery dokáží vzájemě prolínát infračervené a klasické optické snímky buď na celé obrazovce nebo v režimu obraz v obraze. Díky jedinečné metodě korekce obrazu dokážete přesně prolnout dva snímky nezávisle na tom, jak daleko od zobrazovaného objektu se nacházíte. Vidíte přímý vztah mezi teplotou a skutečnou situací, což zaručuje snadné a přesné odhalení oblasti potenciálního problému. Provoz těchto termokamer ještě více zjednodušuje záznam a uložení hlasových komentářů u každého pořízeného snímku, takže si nemusíte dělat písemné poznámky. Ovládání přístroje a navigace v menu pouhými třemi tlačítky je snadné a intuitivní.

Prezentace výsledků měření

Díky širokoúhlému barevnému LCD displeji, optimalizované teplotní citlivosti a rozsahu měření teploty je jejich použití vhodné pro průmyslové, elektrické a komerční aplikace. Měření provádíte z bezpečné vzdálenosti a přitom zaznamenáte i velmi malé teplotní rozdíly. Software Fluke SmartView™ (dodává se s termokamerou) nabízí funkce určené pro zobrazení, tvorbu poznámek, úpravu a analýzu infračervených snímků. Pomáhá dokonce vytvářet vlastní zprávy profesionálního vzhledu v několika jednoduchých krocích.

Odolnost a kapacita

Některé modely byly testovány na odolnost při pádu z výšky 2 m, takže vydrží i tvrdé nárazy běžné v průmyslovém prostředí. Jsou také odolné proti průniku vody a prachu krytím IP54 a mají kryt objektivu chránící termokameru, pokud se právě nepoužívá. Dodávají se s 2GB paměťovou kartou SD, která umožňuje uložení buď 3 000 základních infračervených snímků nebo 1 200 plně radiometrických snímků.

Příslušenství a know-how
V základní ceně termokamer je vše, co k měření termokamerou a vyhodnocení výsledků potřebujete – termokamera, robustní kufřík, přenosná brašna, nastavitelný řemínek na ruku, dobíjecí akumulátor a AC adaptér, nabíječka baterií, software SmartView, paměťová karta, záruka 24 měsíců. Firma Ahlborn s.r.o. Praha, jediný distributor kompletního sortimentu termokamer FLUKE v ČR, nabízí zdarma předvedení kamer FLUKE přímo u zákazníka. Základní cena termokamery zahrnuje základní zaškolení obsluhy, za příplatek je k dispozici nadstavbové 3denní certifikované školení termodiagnostiků za účasti zahraničních i českých lektorů.

Výhodná nabídka
Univerzální ruční, plně radiometrická termokamera FLUKE TI25 s nechlazeným FPA mikrobolometrickým detektorem s rozlišením 160 x 120 bodů je nyní nabízena s 20% slevou, navíc ke každé termokameře obdrží zákazník zdarma digitální teploměr ALMEMO (teplotní rozsah –20 až +350 °C s dotykovým čidlem typu K). Konečná cena termokamery tak vychází na 128 000,– Kč bez DPH. Tato nabídka platí od 15.8. 2008 do 15.9.2008, dodací lhůta je 4 týdny.

Obsah zvýhodněné dodávky
Termokamera FLUKE TI25, paměťová SD karta 2 GB, čtečka paměťových karet,
nabíjecí akumulátor, síťová nabíječka, software SmartView, pevný přepravní
kufřík, pojistný popruh, návod k použití, kalibrační certifikát zdarma, základní zaškolení obsluhy v místě předání zdarma.
Přesný digitální teploměr ALMEMO 2420 s teplotním dotykovým snímačem.
Záruka 2 roky.

www.termokamery.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news