Google překladač: English Deutsch

Společnost TURCK zabývající se výrobou senzorů uvádí na trh snímače tlaku řady PT-1 a hlídače tlaku PC-1, které jsou navrženy s ohledem na vysokou spolehlivost, přesnost, široký teplotní rozsah a malé kompaktní pouzdro.
Tato zařízení používají osvědčenou technologii keramických senzorů, která zaručuje odolnost vůči vibracím, rázům a drsným průmyslovým podmínkám. Použitá patentovaná technologie zabraňuje výtoku nebo průsaku média dokonce i v případě překročení destrukčního tlaku senzoru.
Senzory řady PT-1/PC-1 nabízejí nejrozmanitější možnosti použití, např. v obráběcích strojích, pneumatických zařízeních, hydraulických agregátech a dalších průmyslových aplikacích.
Kontrola tlaku oleje v hydraulických nebo pneumatických válcích: při lisování, ohýbání, tvarování a podobných technologiích se často používají hydraulické nebo pneumatické válce. Snímače PT-1 mohou snímat pracovní tlak přímo ve válcích.
Kontrola tlaku při svařování: při svařování plochých částí závisí kvalita sváru také na tlaku svařovacích elektrod. Tuto veličinu lze průběžně kontrolovat pomocí snímačů PT-1.
Kontrola tlaku u čerpadel: v průmyslových aplikacích se často měří a kontroluje tlak média v sací a výtlačné části čerpadla. Robustní provedení, široká nabídka měřicích rozsahů a další mechanické i elektrické parametry předurčují senzory PT-1/PC-1 i pro tyto aplikace. Kontrola upínacího tlaku: při řezání, vrtání či frézování musí být obrobek řádně upnut. Hlídače PC-1 mohou kontrolovat nastavený pracovní tlak upínače a zajistit tak kvalitní upnutí.
www.turck.cz

208snimac.jpg