Google překladač: English Deutsch

Kompaktní čtečka karet Southco® EA-P3 HID Proximity Access Controller je určena pro kontrolu přístupu pomocí bezkontaktních karet HID, jež se typicky používají v přístupových systémech budov. Tako praktická a bezpečná čtečka má standardní výstup, který umožňuje snadno jie začlenit do stávajících bezpečnostních systémů.
Kompaktní bezkontaktní čtečka EA-P3 má utěsněný kryt, odolný proti vlivu počasí. Může být kombinována se čtečkou Southco EA-P1 Pin/Prox do kompletního systému kontroly přístupu. Vizuální zpětnou vazbu, že karta byla akceptována, zajišťuje vestavěná signální LED. Čtečka může pracovat v jakémkoliv systému pro kontrolu přístupu nebo zabezpečovacím systému, který akceptuje vstup Wiegand. Instalace, nastavení i provoz EA-P3 jsou snadné. Projektový inženýr Cindy Bart dodává: „Čtečka EA-P3 je velmi vhodná pro úlohy, kde se požaduje jednoduché a dostupné zařízení, které bude využívat již existující zákazníkovy přístupové karty HID. Čtečka je navržena s ohledem na rychlou instalaci a snadné použití.“

ctecka


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice. Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.
www.southco.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news