Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Švýcarské spolkové dráhy (Schweizerische Bundesbahnen - SBB) zvyšují bezpečnost veřejné přepravy instalací síťových kamer společnosti Axis Communications do svých vlakových souprav. Projekt začal na podzim roku 2007 a celková objednávka zatím činí 5000 síťových kamer.

Analogové systémy se stávají minulostí a síťové video nabízí řadu klíčových výhod, zejména vyšší kvalitu obrazu, cenově efektivní instalaci a snazší přístup bezpečnostních zaměstnanců k uloženým materiálům. Nová síťová kamera AXIS 209MFD pokrývá poptávku trhu po videodohledu do prostor, kde zákazník požaduje ultra-kompaktní řešení," řekl Ray Mauritsson, President společnosti Axis Communications.
Síťové kamery AXIS 209MFD jsou pouze 4cm vysoké a snadno se osazují na stropy a stěny.
I přes své kompaktní rozměry nabízí rozlišení 1 milion pixelů, což umožňuje spolehlivou identifikaci osob a předmětů. Instalace kamer do prostoru je rychlá a přehledná, neboť přenos obrazu i napájení po Ethernetu probíhá jediným kabelem. AXIS 209MFD rovněž umožňuje integraci s dalšími komponenty bezpečnostního systému.
Integrátorem tohoto projektu je společnost RUF Telematik AG, partner Axis Communications a významná společnost v oblasti bezpečnostních řešení a síťového dohledu.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..