Google překladač: English Deutsch

Nový kamerový systém AutoDome je založený na platformě výměnných modulů umožňujících uživateli rychle a s nízkými náklady přejít k pokročilým funkcím, jako je například sledování objektů a TCP/IP konektivita, jakmile se tyto inovace stanou dostupnými. Stávající moduly AutoDome lze jednoduše nahradit novými moduly podporujícími novější technologii, a to bez nutnosti měnit celý systém. Nový systém AutoDome je kompatibilní nejen s kompletní řadou zabezpečovacích produktů Bosch, ale i s řadou konkurenčních platforem.

Autodomes_series_100_200_30.jpg

Moduly AutoDome nabízejí maximální flexibilitu - jsou plně zaměnitelné a lze je vyměňovat za provozu („hot swap“). To v praxi znamená možnost rychlého a snadného přizpůsobení systému změněným podmínkám a bezpečnostním požadavkům, a to bez nutnosti odpojení napájení od kamery. Tu lze během krátké chvíle změnit z fixní na PTZ (s možností otáčení/naklánění/ transfokace) nebo z barevné na kameru typu den/noc. Pouhou výměnou modulů je možno snadno přidat i pokročilé funkce, jakými jsou stabilizace obrazu nebo detekce pohybu v něm.

Nové kamery též umožňují hybridní připojení – neboli umožňují současně streamovat IP video a dodávat analogový videosignál. Tím je zajištěna kompatibilita se stávajícími analogovými systémy, ale majitelé systémů přitom mohou podle možností libovolně rychle přecházet na IP, a to buď s celým systémem najednou, nebo po jednotlivých kamerách. Nové kamery AutoDome se navíc velmi snadno integrují s celou produktovou řadou Bosch produktů pro průmyslovou televizi, včetně matic, rekordérů a video management systémů založených na IP. Kamery využívají kódování
a komprimaci dat MPEG-4 a poskytují video data DVD kvality 4CIF (Common Intermediate Format) s obnovovacím kmitočtem až 25 snímků za sekundu.

Bosch dále nabízí modely kamer AutoDome vybavené inteligentními funkcemi, jako je vestavěná stabilizace obrazu, detekce pohybu a technologie automatického sledování pohybu AutoTrack II. Nové inteligentní jednotky AutoDome dokáží detekovat pohyb v obraze i při současném pohybu kamery mezi přednastavenými polohami nebo během naprogramovaného otáčení. Pro zajištění spojitého sledování mohou sledovat i objekt procházející maskovanými (privátními) částmi záběru. AutoTrack II využívá unikátní Bosch „virtuální masky“, takže jednotky AutoDome detekují a sledují pouze objekty v předem specifikovaných oblastech, přičemž ignorují rušivý pohyb na pozadí. Díky tomu jsou tyto jednotky ideální jak pro vnitřní, tak i venkovní aplikace.

Kamery jsou nabízeny ve čtyřech modelech - od základního s pevnou pozicí kamery přes dva modely s různou úrovní PTZ až po plně vybavenou inteligentní PTZ kameru řady 500i.
Kamery též vynikají výjimečnou životností. Všechny závěsné kamerové kryty AutoDome mají krytí IP66 a všechny jsou standardně dodávány s robustní polykarbonátovou kopulí odolnou proti útokům vandalů. Na kamery je navíc poskytována tříletá záruka, což je nejdelší záruka na kameru poskytovaná na trhu se zabezpečovací technikou.

Více informací viz internetové stránky www.boschsecurity.com nebo
www.bosch-securitysystems.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news