Google překladač: English Deutsch

Design vozů Jeep lze rozdělit do dvou skupin: moderní a tradiční. Jeep Compass vyznává zejména moderní přístup, nicméně neopomíjí ani tradiční designérskou řeč své značky, kterou vnáší do segmentu kompaktních vozů SUV. Typická je například maska chladiče se sedmi svislými štěrbinami, kulaté světlomety či opticky zvýrazněné hranaté blatníky. Pětidveřová karoserie nabízí potřebnou praktičnost v každodenním životě.

3big.jpg

Jeep Compass má moderní siluetu se silně skloněným čelním sklem, plastickou expresivní kapotu motoru, což společně vytváří dojem síly a skutečných schopností. Zatímco model Compass Sport má příď lakovanou v barvě vozu, provedení Compass Limited disponuje pro zvýraznění své jedinečnosti stříbrným pásem na přídi. Specifický je též tvar blatníků, které modelu Compass dodávají společně s dlouhým rozvorem (2635 mm) a značnému rozchodu kol dojem mimořádné stability a síly.

Zadní výklopná stěna je vyrobena z jediného kusu plechu, což zvyšuje její tuhost. Zadnímu nárazníku dominuje stylizovaný nápis Compass umístěný centrálně. Naopak praktičnost zvyšuje neklouzavá černá lišta na horní hraně zadního nárazníku, která usnadňuje nakládání zejména těžších předmětů.
Zaujal vás Jeep Compass?
Řekněte si o více informací. Využijte online kontaktního formuláře a napište vašemu nejbližšímu prodejci.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..