Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, celosvětově přední představitel technologie řezání kovů plazmovým obloukem, představuje systém, který má být nejucelenějším systémem řízení CNC na současném trhu. Systém EDGE® Pro, který je kompatibilní s téměř každým mechanizovaným systémem, je snadno použitelný. Jeho provoz nevyžaduje žádné mezizařízení a podporuje autogenní i plazmové řezací systémy.

Mezi hardwarová a softwarová vylepšení patří možnost analogového a SERCOS připojení systému řízení pohybu, dotyková obrazovka a integrovaná konzola operátora. EDGE Pro je dodáván s nainstalovaným inovativním softwarem Phoenix® od Hypertherm, včetně průvodce CutPro™ Wizard, přihlášeného k patentování, který usnadňuje výcvik a obsluhu celého řezacího systému, a vzdálené nápovědy, která umožňuje provádět vzdálené řešení problémů a diagnostické testování, čímž se snižují prostoje systému.

„EDGE Pro nabízí snadnou obsluhu, spolehlivost a ucelený systém CNC šitý na míru pro profesionální řezače,“ uvedl Peter Brahan, vedoucí týmu pro systémy Hypertherm Automation. „Navíc je dodáván s flexibilním softwarem, díky kterému je systém vhodný pro širokou řadu použití – od základního až po
nejsložitější řezání.“ Systém EDGE Pro absolvoval tisíce hodin testování spolehlivosti v nepříznivých podmínkách, aby vydržel i v drsném prostředí řezání kovů.

Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro plazmové řezání, které se používají v řadě
průmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební díly pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a výškové
regulátory.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news