Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, celosvětově přední představitel technologie řezání kovů plazmovým obloukem, představuje systém, který má být nejucelenějším systémem řízení CNC na současném trhu. Systém EDGE® Pro, který je kompatibilní s téměř každým mechanizovaným systémem, je snadno použitelný. Jeho provoz nevyžaduje žádné mezizařízení a podporuje autogenní i plazmové řezací systémy.

Mezi hardwarová a softwarová vylepšení patří možnost analogového a SERCOS připojení systému řízení pohybu, dotyková obrazovka a integrovaná konzola operátora. EDGE Pro je dodáván s nainstalovaným inovativním softwarem Phoenix® od Hypertherm, včetně průvodce CutPro™ Wizard, přihlášeného k patentování, který usnadňuje výcvik a obsluhu celého řezacího systému, a vzdálené nápovědy, která umožňuje provádět vzdálené řešení problémů a diagnostické testování, čímž se snižují prostoje systému.

„EDGE Pro nabízí snadnou obsluhu, spolehlivost a ucelený systém CNC šitý na míru pro profesionální řezače,“ uvedl Peter Brahan, vedoucí týmu pro systémy Hypertherm Automation. „Navíc je dodáván s flexibilním softwarem, díky kterému je systém vhodný pro širokou řadu použití – od základního až po
nejsložitější řezání.“ Systém EDGE Pro absolvoval tisíce hodin testování spolehlivosti v nepříznivých podmínkách, aby vydržel i v drsném prostředí řezání kovů.

Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro plazmové řezání, které se používají v řadě
průmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební díly pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a výškové
regulátory.

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..