Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

mettler_1.jpgSpolečnosti COMBITRADING s.r.o. a METTLER TOLEDO Česká republika na základě dlouholetých zkušeností navázaly úzkou obchodní a marketingovou spolupráci. Společné řešení využívá výhod váhových systémů od společnosti Mettler Toledo do průmyslového prostředí v návaznosti na tiskárny čárových kódů Datamax.
Jak systém funguje:
„Obě zařízení spolu komunikují na bázi radiofrekvenční sítě. Řídící jednotkou může být tiskárna Datamax zásluhou programovacího jazyka MCL  nebo váhová jednotka ID7 SYS s programovacím jazykem C. Zobrazovacím a ovládacím panelem je displej a klávesnice váhového systému Mettler Toledo ID7“, řekl Jan Jírovec, obchodní ředitel společnosti Combitrading.

Jako příklad možného propojení je možné uvést tuto situaci: Obsluha váhy zvolí režim vážení (např. přepravky nebo jednotlivé kusy). Tiskárna s připojeným skenerem načte kód výrobku a na jeho základě získá z informačního systému či databáze informace o výrobku, které jsou potřebné pro tisk etikety. Obsluha zahájí vážení a pro každý zvážený kus se okamžitě vytiskne příslušná etiketa. Při vážení přepravek je možné váhy jednotlivých kusů sčítat a na závěr vytisknout součtovou etiketu (to platí například i pro kompletaci palet). Výsledky lze po síti rovnou zapsat do informačního systému a dále použít pro tisk dodacích listů a faktur.
Není pochyb o tom, že toto řešení výrazně ušetří nejen pracovní sílu, ale i čas a náročnou administrativu. Zároveň pak dochází ke zpřesnění informací vážených jednotek, kde odpadá riziko chyb při ručním zpracování údajů.

www.mt.cpm

Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021