Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

snimkovaniSpolečnosti CLEVER°MAPS', s.r.o., a Aerodata International Surveys podepsaly exkluzivní partnerství o výhradním zastoupení pro Českou republiku. Díky této spolupráci se k nám dostává unikátní technologie pro letecké snímkovaní zemského povrchu.
Letecké snímky zná široká veřejnost z běžně dostupných mapových portálů a aplikací jako jsou například MAPY.CZ nebo Google Maps. Snímky se hojně využívají ve veřejné i soukromé sféře, například v zemědělství nebo stavebnictví.

"Společnost Aerodata disponuje jako jediná v Evropě unikátní technologií A3. Ta je až 3 krát výkonnější než běžně dostupná řešení a umožňuje provádět kolmé a šikmé snímkovaní zároveň," popisuje výhody tohoto řešení ředitel společnosti CLEVER°MAPS' Jan Sirotek. "Díky kombinaci čoček, obrazového senzoru a speciálního výkyvného zařízení je možné snímat objekty z větší výšky a poté je mnohem rychleji zpracovat ve vysoce automatizovaném režimu."

Snímkování České Republiky bylo prováděno od roku 2002 do roku 2012, v roce 2013 již nová data nebyla systematicky pořizována. Partnerství CLEVER°MAPS' a AERODATA má za cíl obnovit pravidelné snímkování ČR ve vysokém rozlišení, ale s častější aktualizací a se současným pořizováním kolmých i šikmých snímků (tzv. ptačí pohled).

Společnost CLEVER°MAPS'působí v oblasti geoinformatiky a Location Intelligence. Dodává podnikové lokační aplikace a řešení postavené na vlastní unikátní softwarové platformě. Spojení s největším evropským hráčem v oblasti sběru geoprostorových dat je tak logickým a přirozeným krokem. Aerodata International Surveys je největší evropská společnost v oblasti leteckého snímkování. Je součástí japonského gigantu Pasco, který byl založen již v roce 1953 a je světovým lídrem v oblasti geoinformatiky.

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..