Google překladač: English Deutsch

Po úspěšném vstupu na trh firma Sandvik Coromant nyní rozšiřuje program CoroMill 210 – fréz způsobilých dosahovat vysoké produktivity při ponorném frézování stejně jako čelním frézování vysokým posuvem. Tato výhoda je vysoce ceněna celou řadou uživatelů, v neposlední řadě výrobci forem a zápustek.

sandvik_1.jpg

Na trh jsou nyní uvedeny frézy o průměrech až 100 mm.
Zdánlivý paradox spočívající v kombinaci dvou zcela odlišných operací je možný díky konstrukci těla frézy, lůžka břitové destičky i destičky samotné.

Úhel nastavení 10 stupňů dovoluje použít extrémně vysoké rychlosti posuvů při malých axiálních hloubkách řezu, když se nástroj posouvá tangenciálně, ale také velkou šířku záběru, když se při hrubovacích operacích nástroj posouvá do záběru axiálně.

Čelní frézování vysokým posuvem s frézou CoroMill 210 je nejproduktivnější hrubovací metodou. Může být odebírán mimořádně velký objem třísek při rychlostech posuvu daleko vyšších, než jaké jsou přijatelné pro konvenční čelní frézování.

Ponorné frézování s frézou CoroMill 210 je nejrychlejším způsobem jak v axiálním směru odebrat velké množství kovu, např. vnitřní frézování hlubokých dutin nebo vnější frézování hlubokých osazení.
http://www.coromant.sandvik.com


Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..