Google překladač: English Deutsch

Japonská technologická skupina Yaskawa hodlá do roku 2022 vytvořit v Evropě minimálně 200 nových pracovních míst. Vyplývá to z pondělního prohlášení Hiroshiho Ogasawary (ředitel a prezident společnosti Yaskawa Electric Corporation) a Manfreda Sterna (prezident a generální ředitel společnosti Yaskawa Europe, vice-prezident společnosti Yaskawa Electric Corporation) ve Frankfurtu nad Mohanem.

Pressekonferenz 22.11.2016


Společnost plánuje, že rozšíří výrobu a že ke stávajícím výrobním závodům v Japonsku a Číně otevře nový závod na výrobu robotů i se střediskem vývoje ve Slovinsku. Předpokládá se, že první Yaskawa Motoman roboty z čistě evropské výroby sjedou z výrobní linky v roce 2018. Závod by měl uspokojit přibližně 80% evropské poptávky po robotech. Celkové investice se odhadují v řádech 25 milionů eur.
Jako jeden z největších světových hráčů v odvětví průmyslových robotů s více než 350 000 nainstalovanými prodanými jednotkami a vedoucí mezinárodní dodavatel řídicí a automatizační techniky usiluje společnost Yaskawa o strategii ambiciózního rozšiřování v Evropě. Aby toho společnost založená v roce 1915 dosáhla, usiluje záměrně o zvrácení světového trendu přesidlování technologického know-how a výroby z Evropy do Asie.
Současně společnost YASKAWA zaměstnává kolem 350 vývojových a aplikačních techniků v rámci Evropy. Nové výrobní a vývojové kapacity umožní ještě rychlejší přizpůsobení robotických řešení v Evropě, což bude také posilovat spolupráci s výrobci zařízení na těchto trzích. Díky tomu bude YASKAWA držet krok s evropským trhem a technologickými trendy. „Evropa je lídrem v řadě technologií. YASKAWA chce důsledně ukázat svým zákazníkům, že je ráda, že tu může být a že se může zapojit do společného vývoje ještě lepších a účinnějších řešení" Dodal p. Stern.
Společnost Yaskawa rozšiřuje své evropské aktivity pomocí investic do stávajících robotických podniků, jakož i elektronické řídicí techniky. V poslední době společnost rozšířila svůj obchodní model díky strategickým akvizicím v oblasti průmyslové kontrolní techniky a "zelené energie". Soustředí se na energetická řešení v oblasti větrné energie a elektrifikace pohonů lodí.

www.yaskawa.eu.com

Pressekonferenz 22.11.2016a

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news