Google překladač: English Deutsch
headset pro mobilního pracovníka

Firma GN Netcom uvádí na trh nový multifunkční Bluetooth headset – Jabra M5390 USB. Sestava bude užitečná pro pracovníky kanceláře, kteří komunikují pomocí mobilu a aplikací typu softphone. V soupravě se nachází sluchátko M5390 a adaptér USB Bluetooth A335w. Jabra M5390 USB může současně spolupracovat se dvěma zařízeními, jako jsou mobil a telefon IP typu softphone. Model M5390 odlišuje dosah až do 70 metrů a také zlepšená kvalita přenosu zvukového pásma.

Jabra M5390 spojuje daleký dosah a vysokou kvalitu zvuku headsetu určeného do kanceláře s komfortem používaní bezdrátového sluchátka. Zařízení je navrženo tak, aby odpovídalo podmínkám provozu v kancelářích. Model M5390 zaručuje čistý širokopásmový zvuk ve vysoké kvalitě. Sluchátko má prodloužené rameno, které pomáhá redukovat šumy a zajišťuje digitální zesilování zvuku díky použití technologie DSP (digital signal processing). Dosah do 70 metrů umožňuje uživatelům volně se pohybovat po kanceláři bez přerušení rozhovoru. Díky adaptéru Jabra A335w Bluetooth Dongle headset Jabra M5390 zaručuje snadnou instalaci „plug-and-play“ na počítači, který má software typu softphone, jako je například Skype.

Obsluha spojení se kontroluje pomocí tlačítek na sluchátku. Tímto způsobem uživatel může snadno ukončit, zahájit nebo přerušit hlasové spojení. Doba hovorů je do 6 hodin, doba pohotovostního režimu – do 60 hodin. Headset váží pouhých 18 gramů, což umožňuje používat jej po celý den.

Jabra M5390 USB:
Sluchátko M5390:
· Přizpůsobené práci ve standardu Bluetooth 2.0
· Dosah do 70 metrů
· Doba hovoru do 6 hodin
· Do 250 hodin v pohotovostním režimu
· Váha: 18 g
· Rozměry: 118 mm x 15 mm
· Digitální zvuk díky technologii DSP / audio spojení eSCO Bluetooth

Adaptér Bluetooth Jabra A335w
· Přizpůsobený práci ve standardu Bluetooth 2.0
· Dosah do 70 metrů
· Zlepšený digitální zvuk díky technologii DSP / audio spojení eSCO Bluetooth
· Rozměry: 52 x 19 x 9 mm

www.jabra.cz