Google překladač: English Deutsch

GN, světová jednička v oboru řešení pro mobilní komunikaci, uvádí na český trh bezdrátovou sluchátkovo – reproduktorovou soupravu Bluetooth Jabra BT8030. Ten inovační a všestranný gadget spojuje znaky čtyřech zařízení v jednom. Ten produkt je teď nejmodernějším zařízením vytvořeným aby vést bezdrátové telefonické rozhovory a poslouchat hudbu na každém místě.

BT8030_Product_014.jpg

Mnohofunkční Jabra BT8030 s jedinečným designem to bezdrátové reproduktory, hlasitý odposlech, sluchátková souprava pro telefonický rozhovor a také hudební sluchátka v jednom. Ta technologicky pokročilá sluchátka se jednoduchým způsobem otevírají a proměňují v reproduktory pro poslouchání hudby nebo pro provázení telekonferencí.

BT8030 obsluhují specifikace technologii Bluetooth verze 2.0. To znamená, že jejich uživatel se může těšit posloucháním hudby bezdrátově plynující s mobilu, s osobní počítače nebo s multimediálních přehrávačů Bluetooth, v systémě sluchátkovým nebo reproduktorovým. Jabra BT8030 má všechny standardní znaky sluchátka Bluetooth, vstavěný mikrofon a hlasitý odposlech. Umožňuje párování 8 různých zařízení Bluetooth. Díky funkci multipoint connections možná je paralelně spojit s dvoma zařízení.

Jabra BT8030 garantuje nejvyšší kvalitu znění. Díky technologii EDR (enhanced data rate), umožňující rychlejší přenos údajů, je vynikající pro lidi stále žijící v pohybu. Technologie DSP (digital sound processing) působí, že uživatel má možnost svobodného utváření charakteristiky zvuku v závislosti na zálibách. Oprogramování Zirene® POWER BASS od AM3D dodatečně zlepšuje kvalitu zvuku a dává více příjemností během poslouchání hudby.

Sluchátko Jabra BT8030 charakterizuje vysoká produktivita baterie, která vydržuje do 32 hodin hovoru, 32 hodin poslouchání hudby a do 600 hodin pohotovostní doby.
Jabra BT8030:
· Bezdrátová sluchátková souprava, hlasitý odposlech, hudební sluchátka a reproduktory
· Technologie Bluetooth 2.0
· Barevná dioda LED
· Baterie:
· Technologie EDR (enhanced data rate) a DSP (digital sound processing)
· Oprogramování Zirene® POWER BASS
· Funkce multipoint connections
www.jabra.com