Google překladač: English Deutsch

iPhone je zařízení kombinující tři produkty - revoluční mobilní telefon, širokoúhlý iPod s dotykovým ovládáním a špičkový internetový komunikátor umožňující komfortní práci s e-maily, surfování na internetu, vyhledávání a práci s mapami. To vše v jednom malém a lehkém zařízení o velikosti kapesního počítače. iPhone přináší zcela nové uživatelské rozhraní založené na dotykovém displeji s technologií multi-touch ve spojení s převratným software, jenž umožňuje uživatelům ovládat iPhone pouhým pohybem prstů na obrazovce. iPhone otevírá zcela novou kapitolu v oblasti využití mobilních zařízení, neboť uživatelům mobilních telefonů přináší zcela nové možnosti. "iPhone je revoluční a magický produkt, který je doslova pět let před mobilním telefonem," řekl Steve Jobs, generální ředitel společnosti Apple. "Všichni se rodíme s tím nejlepším polohovacím zařízením - našimi prsty - a iPhone je konečně využívá k vytvoření nejrevolučnějšího uživatelského rozhraní od dob počítačové myši."

iphone_hero.jpg

iPhone je revoluční mobilní telefon iPhone je zcela nový revoluční mobilní telefon, který uživatelům umožňuje zahájit hovor pouhým ukázáním na jméno nebo číslo. iPhone zvládá synchronizaci všech kontaktů z počítačů PC nebo Mac nebo internetových služeb jako například Yahoo!, díky čemuž u sebe máte vždy aktuální seznam všech svých kontaktů. Kromě toho si můžete jednoduše vytvářet seznamy nejčastěji volaných kontaktů a snadno slučovat jednotlivé hovory do konferenčních hovorů.

iPhone jako první telefon nabízí převratnou funkci Visual Voicemail, která uživatelům umožňuje podívat se na seznam hlasových zpráv, vybrat si zprávy k poslechu a poslechnout si přímo vybrané zprávy bez nutnosti poslouchat předchozí. Podobně jako e-mail umožňuje i Visual Voicemail v iPhone okamžitý přístup k těm nejdůležitějším zprávám nezávisle na pořadí.

iPhone dále obsahuje SMS aplikaci s plnohodnotnou softwarovou klávesnicí QWERTY, která umožňuje pohodlně posílat a přijímat SMS zprávy. Jakmile uživatel potřebuje psát, iPhone mu nabídne elegantní dotykovou klávesnici s funkcí prediktivního rozpoznání a opravy textu, díky čemuž je psaní mnohem jednodušší a pohodlnější než na drobných plastových klávesnicích řady jiných smartphonů. iPhone také nabízí kalendář s automatickou synchronizací s počítači PC nebo Mac.

K další výbavě iPhone patří 2megapixelový fotoaparát a aplikace pro správu fotografií, která nenajde v dnešních telefonech srovnání. Uživatelé mohou pouhým pohybem prstu prohledávat svoji fotografickou knihovnu, kterou lze jednoduše synchronizovat s počítači PC nebo Mac, a snadno si vybrat fotku jako pozadí na displej nebo přílohu k e-mailu.

iPhone je čtyřpásmový GSM telefon s podporou bezdrátových technologií EDGE a Wi-Fi. Ve Spojených státech bude výhradním partnerem společnosti Apple pro prodej iPhone operátor Cingular.
Další informace o iPhone najdete v nejbližší době na internetových stránkách www.apple.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news