Google překladač: English Deutsch

iphone_hero.jpgiPhone je zařízení kombinující tři produkty - revoluční mobilní telefon, širokoúhlý iPod s dotykovým ovládáním a špičkový internetový komunikátor umožňující komfortní práci s e-maily, surfování na internetu, vyhledávání a práci s mapami. To vše v jednom malém a lehkém zařízení o velikosti kapesního počítače. iPhone přináší zcela nové uživatelské rozhraní založené na dotykovém displeji s technologií multi-touch ve spojení s převratným software, jenž umožňuje uživatelům ovládat iPhone pouhým pohybem prstů na obrazovce. iPhone otevírá zcela novou kapitolu v oblasti využití mobilních zařízení, neboť uživatelům mobilních telefonů přináší zcela nové možnosti. "iPhone je revoluční a magický produkt, který je doslova pět let před mobilním telefonem," řekl Steve Jobs, generální ředitel společnosti Apple. "Všichni se rodíme s tím nejlepším polohovacím zařízením - našimi prsty - a iPhone je konečně využívá k vytvoření nejrevolučnějšího uživatelského rozhraní od dob počítačové myši."

iPhone je revoluční mobilní telefon iPhone je zcela nový revoluční mobilní telefon, který uživatelům umožňuje zahájit hovor pouhým ukázáním na jméno nebo číslo. iPhone zvládá synchronizaci všech kontaktů z počítačů PC nebo Mac nebo internetových služeb jako například Yahoo!, díky čemuž u sebe máte vždy aktuální seznam všech svých kontaktů. Kromě toho si můžete jednoduše vytvářet seznamy nejčastěji volaných kontaktů a snadno slučovat jednotlivé hovory do konferenčních hovorů.

iPhone jako první telefon nabízí převratnou funkci Visual Voicemail, která uživatelům umožňuje podívat se na seznam hlasových zpráv, vybrat si zprávy k poslechu a poslechnout si přímo vybrané zprávy bez nutnosti poslouchat předchozí. Podobně jako e-mail umožňuje i Visual Voicemail v iPhone okamžitý přístup k těm nejdůležitějším zprávám nezávisle na pořadí.

iPhone dále obsahuje SMS aplikaci s plnohodnotnou softwarovou klávesnicí QWERTY, která umožňuje pohodlně posílat a přijímat SMS zprávy. Jakmile uživatel potřebuje psát, iPhone mu nabídne elegantní dotykovou klávesnici s funkcí prediktivního rozpoznání a opravy textu, díky čemuž je psaní mnohem jednodušší a pohodlnější než na drobných plastových klávesnicích řady jiných smartphonů. iPhone také nabízí kalendář s automatickou synchronizací s počítači PC nebo Mac.

K další výbavě iPhone patří 2megapixelový fotoaparát a aplikace pro správu fotografií, která nenajde v dnešních telefonech srovnání. Uživatelé mohou pouhým pohybem prstu prohledávat svoji fotografickou knihovnu, kterou lze jednoduše synchronizovat s počítači PC nebo Mac, a snadno si vybrat fotku jako pozadí na displej nebo přílohu k e-mailu.

iPhone je čtyřpásmový GSM telefon s podporou bezdrátových technologií EDGE a Wi-Fi. Ve Spojených státech bude výhradním partnerem společnosti Apple pro prodej iPhone operátor Cingular.
Další informace o iPhone najdete v nejbližší době na internetových stránkách www.apple.cz

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..