ZAT
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

tlak.jpgJednoduchost, robustnost, přesnost a spolehlivost - to jsou základní vlastnosti nových inteligentních senzorů tlaku, které představuje jako jednu ze svých novinek společnost Turck. Nové inteligentní snímače a hlídače tlaku řady PS400 a PS500 pokrývají všechny, ve strojírenství důležité, tlakové rozsahy v rozmezí -1 až +400 barů. Skutečný tlak je zobrazován na displeji včetně idikace jednotek (bar, psi, kPa, MPa).


Patentovaný systém Media-Stop zabezpečuje ochranu senzoru při vysokém tlaku média. I v případě, že dojde k poškození tlakového čidla senzoru, nedochází k úniku nebo výtoku média senzorem. Vysoká přesnost (0,5% z rozsahu) umožňuje nasazení senzorů prakticky ve všech aplikacích průmyslové automatizace. Senzory jsou k dispozici se dvěma spínacími nebo jedním spínacím a jedním analogovým výstupem, v pevném nebo otočném provedení.
K připojení na tlakový okruh jsou senzory vybaveny šroubením G1/4" s vnitřním nebo vnějším závitem. Otočné senzory umožňují natáčení o 360°, tak lze zajistit optimální nastavení displeje. Průměr pouzdra pouze 34 mm umožňuje vestavbu senzorů i do velmi stísněného prostoru, s roztečí pouze 40 mm.

Díky jasnému a velkému 7 segmentovému displeji je zajištěna dobrá čitelnost v každé poloze a to i na velkou vzdálenost. Zobrazované hodnoty lze na displeji otočit vzhůru nohama. Trvale je indikována nastavená jednotka tlaku. K prohlížení nastavených parametrů není třeba žádné zařízení nebo nástroje. Pouhým stisknutím tlačítka "mode" a "set" prstem lze zobrazit nastavené hodnoty. Ke změně nastavení je třeba stisknout tlačítko "enter", které je zapuštěno (je třeba použít např. hrot propisky).

Pouzdro, tlaková přípojka i konektor jsou vyrobeny z nerez oceli. Senzory jsou velice robustní a vyznačují se vysokou EMC odolností.
www.turck.cz
TME big square 03a

Kalendář akcí

<<  Březen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou