Google překladač: English Deutsch
Nejlepší produkty společnosti Fronius na veletrhu Schweißen & Schneiden

Na návštěvníky veletrhu Schweißen & Schneiden v září v Essenu čekají překvapivé novinky. Společnost Fronius překračuje hranice nejrůznějšími způsoby. Uvedení technologických i programových novinek vystihuje motto „Shift the Limits“ (Posunout limity). Díky nižší hmotnosti a vyššímu specifickému výkonu okouzlují nová plně digitální zařízení TransPocket 2500 a 3500.

froniuspress.jpg

Udávají nová měřítka ve své výkonnostní třídě. K dalším významným tématům patří v Essenu nové možnosti použití bezrozstřikové technologie CMT, zcela nové koncepce pro odporové bodové svařování, jakož i nová technologie plazmového řezání, při němž je místo plynu použita kapalina. K vrcholům patří také nová technologie plazmového svařování, metoda LaserHybrid pro silnější plechy, vyšší rychlosti procesu, jakož i virtuální velín určený pro řízení, sledování a diagnostiku svařovacích systémů propojených v síti.
Od uvedení koncem října 2004 dosáhla již tato technologie CMT (Cold Metal Transfer) přesvědčivých výsledků v mnoha aplikacích. Během prvního pololetí roku 2005 dodala společnost Fronius 100 svařovacích systémů CMT. Uživatelé těmito systémy nahradili konvenční svařovací a pájecí procesy MSG (ochranný plyn kovu) a objevili nové možnosti pro automatizované svařování. V Essenu uvidí návštěvníci na vlastní oči, jak technologie CMT konkrétně překračuje hranice – např. při párování materiálů, pokud jde o nároky na propojení nebo na parametry procesu.
Robustnost, malé rozměry, snadná obsluha a hmotnost pouze 12 kg – zařízení TransPocket 2500 přesvědčuje při svařování obalenou elektrodou a při svařování WIG-DC svou dokonalou mobilitou. Díky výkonu až 250 A (příp. 350 A u zařízení TransPocket 3500) je svářeč nezávislý na sítovém napětí, které je k dispozici. Digitální řízení samo zajišťuje stabilní oblouk i při dlouhých sítových vedeních, kolísajícím napětí nebo při provozu s elektrocentrálou. Tímto je podporován zdokonalený princip rezonantní inteligence. Pro použití v praxi je také důležité, aby bylo možné svářet všemi běžnými obalenými elektrodami včetně Cel v klesající poloze. Díky synergickému provozu lze typ a průměr elektrody zvolit v příslušném programu. Všechny další parametry určí zařízení automaticky. Použití v drsných podmínkách, při montáži a na staveništích je možné díky ochraně proti vniknutí vody, odolnosti proti nárazům, jakož i dlouhé životnosti a použitelnosti. O profesionální všestrannosti svařovacího systému TransPocket  a špičkových výrobcích se může přesvědčit každý návštěvník veletrhu Schweißen & Schneiden od 12. do 17. září 2005 u stánku společnosti Fronius, H3/3-304.

 www.fronius.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..