Google překladač: English Deutsch

SMS Elotherm působí v nejrůznějších sektorech pro průmyslovou indukční techniku. Jednotlivé stroje i kompletní systémová řešení pro perfektní automatizaci výrobních linek se dodávají na základě dlouholetých zkušeností.
Hlavní výrobní sortiment firmy SMS Elotherm představuje výroba strojů a příslušenství pro: indukční kalení a zušlechťování, indukční ohřev a míchání, svařování, žíhání, ohřívání pásů, měniče kmitočtu atd.

sms.jpg

SMS Elotherm se rovněž podílí významnou měrou i na takových inovačních metodách, jakými je laserové obrábění klikových skříní a technologie CVGL pro pozinkování ocelových pásů.
Jádrem činnosti společnosti jsou však indukční technologie.
V mnoha odvětvích kovozpracujícího a automobilového průmyslu je elektrický ohřev klíčovou operací. SMS Elotherm je průmyslovým partnerem v oblasti strojů a příslušenství pro indukční technologie, který na základě zkušeností desítek let dodává nejen jednotlivé stroje, ale i kompletní systémy pro dokonalou automatizaci procesu.
Oblasti použití – výše uvedená zařízení slouží k plné spokojenosti mnoha zákazníků po celém světě, obzvláště v těchto oborech: výroba automobilů, kovárny, výroba trubek, válcovny a hutě, ocelářský průmysl, výroba speciální strojů a zařízení.
www.ancorapraha.cz, www.sms-elotherm.com

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..