Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

mslogo1.jpgJedná se o vysoce účinné čistící, mazací a odmašťovací prostředky pro běžnou údržbu. Silný mechanický účinnek čištění díky vysokému nástřikovému tlaku. Prodloužená tryska k dosažení přesného nástřiku i v těžko dostupných místech. Základní informace o kapalinách IBS: všechna odmašťovací zařízení jsou vybavena patentově chráněnými mycími 

kapalinami IBS Scherer, které nahrazují odmašťování technickým benzinem, perchlorem a podobnými látkami. Kapaliny IBS jsou zdravotně nezávadná organická rozpouštědla bez halogenovaných uhlovodíků. Mají vynikající odmašťovací účinnost za studena, přičemž se jedná o bezoplachové mytí. Většinu typů IBS kapalin můžete používat uvnitř dílen bez nutnosti instalace zvláštního odsávání. IBS kapaliny nepoškozují lakované kovové povrchy, nepůsobí korozivně na hliník, hliníkové slitiny a šedou litinu a neovlivňují korozní odolnost ocelového povrchu. Velkou předností těchto zařízení je uzavřený oběh kapaliny, dlouhá životnost IBS kapalin a následně po ukončení životnosti zdarma zajištěný odvoz znečištěné náplně.
IBS kapaliny lze dodat i do Vašeho vlastního zařízení, také v tomto případě Vám budou náležet veškeré výhody tj. bezplatná doprava při výměnách a zdarma odvoz znečištěné IBS kapaliny k likvidaci.
IBS kapaliny jsou dodávány vždy v balení skutečných 200 l kapaliny v sudu a skutečných 50 l kapaliny v sudu. Sudy pro IBS kapaliny jsou totiž větší, nejedná se o běžné sudy, ale o originální obal výrobce, firmy IBS Scherer. Takže sud na 200 l kapaliny má objem 216,5 litru a sud na 50 l kapaliny má objem 57 litrů, aby v nich zůstal prostor i pro smývané nečistoty.
www.mycistoly.cz
Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou