Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

mech-family.jpgSpolečnost Hypertherm představí na veletrhu EuroBLEACH 2006, v hale 13 na stánku číslo D54, řešení investičních rozhodnutí včetně demonstrace standardních nastavení mechanizovaného HyPerformance® plazmového řezání a odhalení nejnovějšího manuálního plasmového řezacího systému Powermax. Návštěvníci si budou moci prohlédnout jak nový stroj Plasma HPR260 řeže nejrůznější součásti s dokonalejším povrchem při rychlosti až o 38 % vyšší než u běžných řešení, vedoucích ke zvýšení výrobní kapacity s minimálními změnami. Podle slov Assunty Turco budou prezentovány nové produkty, rozšířené systémy, produktové aktualizace a mnoho dalších výrobků.

V plánu je i demonstrace řezných vlastností silného stroje Powermax®, který je posledním z řady Powermax. Hypertherm se zvláště zaměří na benefity výrobního sortimentu, zvláště na poli řezání houževnatých materiálů pro karoserie, mechanické spoje a HVAC průmyslu.
Společnost Hypertherm zve návštěvníky na návštěvu jejího stánku, kde mohou objevit snazší investiční řešení a generace ve dnech 24–28 října.

Společnost Hypertherm je již od roku 1968 leadrem v oblasti plasmového řezání i servisních služeb. V současnosti vstupujena trh tabulové laserové řezání, kde expanduje i společnost Hypertherm svým vedoucím postavením. Průlomovým krokem v produktivitě a preciznosti při řezání kovů byla plasma, nyní na toto místo nastupuje laser. Hypertherm rozšiřuje své vedoucí postavení mezi dodavateli progresivních vysokoteplotních řezných technologií. Současně nabízí i široké spektrum řezných prostředků a to ve své centrále ve městě Hanover (New Hampshire) a pobočkami po celém světě.

http://www.hypertherm.com
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..