Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce moderních systémů pro řezání kovů, dnes oznámila oficiální slavnostní otevření svého nového výrobního závodu na ploše téměř 15 000 m2. K této události došlo 4. března ve 13:00 hod severoamerického času a mezi hosty nebude chybět guvernérka státu New Hampshire, paní Maggie Hassanová, a zakladatel společnosti Hypertherm, pan Dick Couch.
Otevření závodu se rovněž zúčastní pan Ross Gittell, rektor vysoké školy Community College System of New Hampshire, zástupci Ministerstva práce USA, zástupci kanceláří senátorek Spojených států Jeanne Shaheenové a Kelly Ayotteové, kongresmanka Ann McLane Kusterová a řada dalších pozvaných hostů.

Hypertherm

„Hypertherm je zářivým příkladem inovace a vynalézavosti přítomné v celém „Žulovém státě"," uvedla guvernérka Hassanová. „Dokážeme zde vyrábět skvělé věci a dodávat je do celého světa. Umíme dávat lidem dovednosti, které potřebují k zajištění stabilní, dobře placené práce. Dokážeme se starat o společnost a životní prostředí a přitom stále zůstat konkurenceschopní a ziskoví. Dokážeme vybudovat silnější, inovativnější New Hampshire, kde se bude dařit podnikání."
Nová budova byla postavena v souladu se zásadami ekologické certifikace LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), která odpovídá klíčovým hodnotám a cílům společnosti Hypertherm v oblasti ochrany životního prostředí a je důkazem růstu společnosti Hypertherm v řadě oblastí. Vedle vytvoření až 500 nových pracovních míst najdou v novém závodě místo špičkové oddělení pro výzkum a vývoj, školicí učebny a technické laboratoře.
„Naším posláním je výroba a tvorba pracovních míst," uvedl Dick Couch, výkonný ředitel a zakladatel Hypertherm. „Nový výrobní závod je jen jedním příkladem, jak můžeme společně vybudovat pevný základ pro budoucnost a zajistit tak silné postavení našeho hospodářství v nadcházejících letech."
Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé řezací produkty, které se používají v řadě průmyslových odvětví, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada společnosti zahrnuje ruční a mechanizované plazmové systémy a spotřební díly, vláknové laserové systémy a nyní i produkty pro řezání vodním paprskem. Nabídka produktů zahrnuje i CNC systémy pro řízení pohybu a výšky a software CAM. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky své výkonnosti a spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost stovkám tisíc firem. Prestiž této společnosti v oblasti inovace řezání trvá již déle než 40 let a sahá až do roku 1968, kdy Hypertherm představila řezání plazmou, při kterém je plazmový oblouk koncentrován pomocí vstřikování vody. Ve společnosti Hypertherm pracuje více než 1 300 zaměstnanců a s pomocí svých partnerských zastoupení je firma aktivní v celosvětovém měřítku.
www.hypertherm.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news