Google překladač: English Deutsch

flaga1Flaga, největší dodavatel LPG na českém trhu, započal 1. fázi modernizace své plnírny plynu v Hustopečích. Úpravy, které budou zaměřeny především na samotný provoz plnírny, by měly být hotové do konce letošního roku. Výsledkem bude nejmodernější a nejlépe vybavená plnírna s nejvyšším stupněm bezpečnostních opatření v ČR i na Slovensku.


Důvody pro rozšiřování plnírny, která letos v Hustopečích oslaví 50 let působnosti, popisuje jednatel společnosti Flaga, Peter Polák: „Naši hlavní plnírnu v Česku modernizujeme, abychom mohli i nadále zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb. Úpravy a nové technologie nám umožní provádět vysoce efektivní plnění propanových a propan-butanových lahví s nejvyšší mírou bezpečnosti a kvality, díky čemuž budeme moci ještě více posílit spokojenost a bezpečnost našich zákazníků. A to nejen v Česku, ale také na Slovensku a v Rakousku, kam se v Hustopečích naplněné lahve dovážejí. Poslední rekonstrukce hustopečské plnírny proběhla na počátku 90. let minulého století, modernizaci si tak vzhledem k naší pozici na trhu rozhodně zasluhuje, stejně jako si ji zaslouží naši zákazníci."
V rámci transformace chystá Flaga také modernizaci zákaznického centra ve slovenském Pezinku, které bude od října poskytovat společnou podporu pro zákazníky v Česku a na Slovensku. „Plnírna v Hustopečích tak bude zaměřena čistě na provoz plnění plynu na technicky špičkové úrovni, zatímco v Pezinku vznikne Sdílené středisko služeb na podporu zákazníků z obou zemí. Cílem nově vzniklého společného střediska služeb bude další zvyšování kvality, profesionality a rychlosti námi poskytovaných služeb a podpory zákazníkům. Očekáváme, že tato změna posílí naši pozici lídra na LPG trhu v Česku a na Slovensku a vytvoří předpoklady pro dlouhodobou stabilitu naší společnosti," vysvětluje Peter Polák.

www.flaga.cz

 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce