Google překladač: English Deutsch

Německá firma Neue Herbold Maschinen- und Anlagenbau GmbH, Sinsheim rozšířila svůj výrobní program o nový čtyřhřídelový drtící mlýn s nuceným přísunem odpadového materiálu.
Nový drtič, typ HZR 1300/4 může podle výrobce bez problémů zpracovávat velké kusy plastů, zbytky odpadů, které vznikají při zajíždění strojů a také silnostěnné profily a trubky s velkými průměry. Ty mohou mít průměr až 1 300 mm a délku do 6 000 mm.
 

Vlastní drcení probíhá za pomoci čtyř pomaloběžných hřídelí, které jsou osazeny vysoce kvalitními vyměnitelnými břity. Hřídele s břity jsou umístěny nad sebou a s přesazením. Relativně malé průměry řezacích hřídelí mají za následek snížení řezné síly. Nižší počet otáček hřídelí způsobuje pak podstatné snížení hladiny akustického tlaku. Výsledkem této optimalizace je účinné drcení tuhých plastů, jako jsou např. PE a PP, vysoká provozní bezpečnost, nízké opotřebení nožů a také nižší provozní náklady ve srovnání s konvenčními drticími mlýny.

Jako podávací zásobník slouží horizontální přiváděcí žlab. Během plnění šachty je tento dokonale uzavřený pomocí hydraulického uzavíracího systému, který tak odděluje vlastní drtící část mlýnu. Tímto způsobem je podle výrobce zajištěna velmi vysoká bezpečnost. Nucené podávání materiálu k řezacím hřídelím je zajišťováno pomocí speciálního hydraulického přítlačného pístu.
 

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..