Google překladač: English Deutsch

Společnost Hennlich Industrietechnik rozšiřuje své aktivity do první západoevropské země. V první polovině roku začala působit na francouzském trhu. „Přestože v současné době zažívá také francouzská ekonomika pokles, vidíme na tomto trhu velký potenciál pro uplatnění naší divize Hennlich Engineering s jejími nakládacími zařízeními a řešením prašnosti provozů,“ řekl Pavel Šumera, jednatel Hennlich Industrietechnik. Firma již má ve Francii zastoupení, v příštím roce zde plánuje vytvořit dceřinou firmu.

Na francouzském trhu se chce firma soustředit především na průmysl dobývání kamene a cementárny. „V současné době již realizujeme první zakázku na dodávku ocelových sil a šnekových dopravníků. Letos ještě plánujeme dodávky nakládacích zařízení,“ uvedl šéf divize Hennlich Enginnering Vítězslav Votruba. Firma tak již má ve Francii zajištěn odbyt za několik milionů korun. Do budoucna chce Hennlich na francouzském trhu prorazit i s dalšími produkty. „V současné době jsme ve fázi průzkumu trhu,“ doplnil Pavel Šumera.

Potenciál francouzského trhu je podle Votruby desetkrát větší než v Česku. Šanci na prosazení vidí také v potravinářství, zemědělství či nakládce sypkých hmot v přístavech. „Podle průzkumu trhu, který jsme si vypracovali, jsme schopni konkurovat technickým řešením i cenou,“ uvedl Votruba. Dodal, že Hennlich ve Francii právě při marketingovém průzkumu spolupracoval také s tamní univerzitou zaměřenou na zahraniční marketing. „Tuto spolupráci chceme i prostřednictvím dalších studijních stáží dále rozvíjet,“ doplnil šéf divize Hennlich Engineering.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..