Google překladač: English Deutsch

haberkorn obr1Společnost Haberkorn Ulmer s.r.o., lídr na českém i slovenském trhu v oboru dodávek strojírenských celků a komponentů, letos slaví již 20. výročí svého působení na těchto trzích. V současné době firma zaměstnává téměř 180 zaměstnanců a obrat v loňském roce činil 550 mil. Kč. Pobočka v České republice s centrálním skladem v Mokrých Lazcích u Opavy byla vybudována v roce 1995 a od té doby firma značně posílila své zastoupení.

Mimo centrálu a rozsáhlou síť obchodních zástupců, kteří působí ve všech regionech České republiky i Slovenska, má dnes pobočky také v Českých Budějovicích, Liberci a Dvoře Králové.
Slovenským zákazníkům, kteří byli dříve obsluhováni z České republiky, se společnost přiblížila v loňském roce, kdy otevřela pobočku a sklad v Trnavě. Zrychlila se tím jak obsluha slovenských zákazníků, tak také dodávky standardního zboží, které v rámci obou trhů probíhají do 24 hod. Spolu s jedinečnou nabídkou, kterou dnes představuje kompletní sortiment mechanických pohonů, univerzální systémy pro stavbu strojů a oplocení, ochranné pracovní prostředky a nově také hydraulické komponenty, a prvotřídním servisem (technické poradenství, konzultace u zákazníka, řešení nestandardních požadavků, rozsáhlé skladové zásoby, krátké dodací termíny) tak firma Haberkorn Ulmer s.r.o. představuje ideálního partnera pro všechny, kteří staví svůj rozvoj na inovaci, rychlosti a spolehlivosti.
Firma je navíc součástí nadnárodního průmyslového holdingu HABERKORN se sídlem v Rakousku, který patří mezi pět největších průmyslových distributorů v Evropě vůbec, a kromě tradice a rozsáhlých zkušeností tak poskytuje společnosti také stabilní zázemí.

www.haberkorn.cz


Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021