Google překladač: English Deutsch
pracovní stůl pro kapovací a pokosové pily značky Bosch

Výškově stavitelné úchyty řezaného materiálu s podávacími válci a výklopným podélným dorazem. Maximální délka desky 3,7 metru.
Řezání velkých kusů materiálu na modré kapovací či pokosové pile značky Bosch je s pracovním stolem GTA 3700 opravdu velmi jednoduché. Sestavení pracovního stolu v dílně nebo na stavbě trvá jen několik sekund: vybalit – vyklopit nohy – namontovat pilu - hotovo. Stabilitu zajišťuje délkově nastavitelná opěrná noha. Výška stolu 81 centimetrů umožňuje bezpečnou a ergonomickou práci s pilou.
Jednoduchou montáž pily zajišťuje sada úchytů pro stroje s novým bezpečnostním uzávěrem, která patří k rozsahu dodávky. S těmito úchyty lze upevnit stroje na 1,5 metru dlouhém stole v jakékoli poloze. Pro uživatele, kteří chtějí na stůl namontovat několik pil, se tato sada prodává také zvlášť. Pro efektivní, bezpečnou práci s dlouhými kusy materiálu, například s podlahovými lištami, trámky nebo prkny, slouží prodloužení stolu. Tato manipulace trvá několik sekund. Stůl je tak možné prodloužit až na maximálních 3,7 metru.  Úchyty řezaného materiálu s podávacími válci a výklopným podélným dorazem, které jsou rovněž součástí dodávky, jsou výškově stavitelné, a usnadňují přesnou práci s různými pilami. Optimálně podepírají dlouhé kusy materiálu. Tyto úchyty je možné upevnit po celé délce stolu včetně prodlužovacích dílů a jednoduše je tak přizpůsobit každému obrobku.
Pracovní stůl GTA 3700 díky těmto funkcím velmi usnadňuje řezání: Přivádění řezaného materiálu přes podávací válce a řezání na stejnou délku pomocí integrovaných podélných dorazů na úchytech jde velmi rychle. Díky kompaktní konstrukci a integrovanému úchytu pro přenášení lze tento nový stůl velmi snadno přenášet a rychle použít tam, kde je potřeba.

bosch_03.jpg

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news