Google překladač: English Deutsch

GoogleEarthscrv_maly_1.jpgSpolečnost Google přišla s dalším užitečným programem – Google Earth – 3D mapa světa, který umožňuje detailní pohled na naši planetu. V žebříčku databáze Slunečnice.cz se během prvních pár dnů od zveřejnění usadil v první třicítce nejstahovanějších zahraničních softwarů. Uživatelé se mohou plynule pohybovat nad povrchem zeměkoule a zobrazit si ho v různých rozlišeních.

Na mapě je možné vidět nejen města, ale také různé objekty (hotely, banky, lékárny, letiště, nemocnice atd.). Na první místo zahraničního žebříčku se opět po delší době propracoval program Nero - Burning Rom 6.6.0.14 - kompletní sada utilit pro vypalování datových a audio CD a DVD.

Skokanem měsíce v žebříčku nejstahovanějšího českého softwaru se stal Winamp - čeština 5.093, který slouží jako česko-jazyčná nástavba pro Winamp verze 5.05 a je pro svou funkčnost uživateli velice kladně hodnocen. Dalším uživateli oblíbeným softwarem je EurotelSMS, určený pro odesílání SMS do sítí mobilních operátorů Eurotel a Oskar-Vodafone. Ve slovenském žebříčku si výrazně polepšil produkt, vhodný nejen pro letní dny, First Aid Basics 1.6 (První pomoc - základy), který obsahuje základní informace o první pomoci, jako je umělé dýchání, nepřímá masáž srdce, infarkt, fraktury apod. Mezi nejstahovanější slovenské programy se také zařadil Milesich traffic Monitor 1.0.11.0 - nástroj, který běží na pozadí v System Tray a provádí neustálé monitorování a měření využití všech síťových součástí PC včetně modemů.

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..