Google překladač: English Deutsch

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je mezi motoristy již dobře známá společnost, která poskytuje asistenční služby po celé Evropě. A protože k asistenčním službám pro motoristy patří kromě jiného také dopravní informace, není divu, že GLOBAL ASSISTANCE a.s. přichází v těchto dnech i v tomto směru s novinkou. Své služby totiž rozšiřuje na dopravní informace speciálně zaměřené na dálnici D 1.GLOBAL ASSISTANCE a.s. využívá spolupráce s pořadateli AUTOSALONU BRNO 2005, a tak na počátek června letošního roku bylo naplánováno spuštění nové informační linky s názvem INFO D 1.

DOPRAVA1.jpg

INFO D 1 - VOLEJTE 1220
Již samotný název dává tušit, o co se v tomto případě jedná. Na dnes již všeobecně známém čísle 1220 se zájemci dozvědí ty nejaktuálnější bezplatné informace o stavu provozu na dálnici D 1. Dálnice z Prahy do Brna patří mezi naše nejvytíženější komunikace, a tak není divu, že motoristé jsou lační po těch nejčerstvějších informacích, a to nejen těch, které nás všechny informují pouze o naplánovaných uzavírkách. Na této komunikaci každodenně dochází ke krizovým situacím, které vyplývají z hustoty provozu a případných kolizí vozidel. A právě ty nejaktuálnější novinky z "dé jedničky" se dozvíte na již zmiňovaném čísle 1220.
Stačí tedy zvednout telefon, vytočit číslo 1220 a nechat se vést instrukcemi, které nás dovedou k aktuálním informacím.
"Naplánovat zahájení provozu nové infolinky na počátek června nám přišlo celkem logické. Vždyť v tomto termínu se v Brně koná letošní největší motoristická akce - AUTOSALON BRNO 2005 a naše nová linka bude pro návštěvníky na jejich cestě do Brna jistě velkou pomocí. Proto jsme také tyto své nové aktivity směřovali právě k tomuto termínu. Aktuálnost informací na této nové infolince bude zajišťována z celé řady našich zdrojů, tak aby informace byly opravdu co nejčerstvější. Motoristé si tak mohou ověřit průjezdnost dálnice D 1 a vyrazit pak na AUTOSALON," říká Ing. Petr Bold, generální ředitel GLOBAL ASSISTANCE. a.s. "Samozřejmě naše nová infolinka není zřizována pouze pro období konání AUTOSALONU, ale motoristům bude sloužit celoročně," dodává Ing. Petr Bold.
GLOBAL ASSISTANCE a.s. poskytuje dopravní informace z celé České republiky pro všechny motoristy, nyní i s novou službou INFO D 1 na čísle 1220.
GLOBAL ASSISTANCE a.s. je přední společnost poskytující komplexní asistenční služby motoristům v nouzi, tzn. v případě nehody či poruchy vozidla. Jedná se o společnost, která vytvořila širokou nabídku globálních služeb odpovídající potřebám motoristů jak na území České republiky, tak i v zahraničí.
Tým společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tvořen odborníky s mnohaletými zkušenostmi získanými u předních poskytovatelů asistenčních služeb. Stabilita společnosti je zajištěna partnerstvím s ekonomicky silnými, stabilními a prosperujícími společnostmi, jako je KOOPERATIVA pojišťovna a.s., AAA AUTO a.s a CCS a.s. Standardy společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. jsou plně kompatibilní se systémy a normami užívanými v Evropské Unii a certifikovány podle DIN ISO 9001:2000. Pracoviště GLOBAL ASSISTANCE a.s. je nejmodernější svého druhu v ČR. Využíváním špičkových technologií garantuje nejvyšší kvalitu služeb. www.globalassist.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news