Google překladač: English Deutsch

Parker, vedoucí mezinárodní výrobce technologií a systémů pro řízení a pohyb, představil nový generátor plynu s názvem SOURCE LCMS-5000, který je určen pro uživatele zařízení Applied BioSystems MDS Sciex API-LC/MS.

Haverhill, MA – SOURCE-LCMS-5000 od Parker Balston® je integrovaný a funkčně nastavitelný generátor plynu pro LC/MS (kapalinovou chromatografii a hmotnostní spektrometrii), který vyrábí dusík, vzduch „zero air“ a suchý vzduch.

Zařízení vyrábí dusík, vzduch „zero air“ pomocí kompresoru s filtrací, katalyzátorů a membránového dělení. Integrovaný tichý spolehlivý přívod stlačeného vzduchu vyžadující pouze minimální údržbu se filtruje přes vysoce výkonné koalescenční filtry, které odstraňují veškeré nečistoty až do velikosti částice 0.01 mikronu. Membrány z dutých vláken poté dělí takto vyčištěný vzduch na koncentrovaný dusík a kyslíkem obohacený proud vzduchu, který se ze systému vypouští ven. Vzduch „zero air“ se vyrábí katalytickým spalováním uhlovodíků. K výrobě vzduchu výfukových čerpadel se využívá pasivní sušící membrána z dutých vláken.