Google překladač: English Deutsch

otis.jpgGen2™ představuje novou generaci výtahů, odlišujících se od výtahů standardně dostupných na trhu. OTIS vyvinul tyto výtahy pro použití do budov, kde není možné a často ani účelné zřizovat strojovny. Tato nová řada výtahů obsahuje pokroková řešení jak v oblasti strojovny, tak jsou v tomto oboru poprvé u výtahů použita plochá lana se syntetickým povrchem. Tento revoluční systém přináší novou kvalitu do oblasti pohonu výtahu. Použitím plochých lan bylo možno implementovat zcela nový systém výtahového stroje. Ten je řešen jako kompaktní bezpřevodový stroj s motorem s permanentními magnety. Stroj je umístěn v horní části šachty a je přístupný ze střechy klece. Užití tohoto systému přináší výhody hlavně majitelům výtahů, neboť stroj má výrazně vyšší energetickou účinnost ve srovnání

s klasicky řešeným pohonem výtahu. Vzhledem k tomu, že na stroji není použitá převodovka, není použit ani olej a tím je řešen i problém ekologie. Frekvenční měnič pohonu výtahu je standardní výbavou pro zajištění vysokého komfortu jízdy. Široký výběr estetických možností konstrukce kabiny, ovladačových kombinací a dveří výtahu jsou standardní při použití Gen 2. Základní volbou je frekvenční měnič pohonu dveří DO 2000, který umožňuje nastavit rychlostní profily otvírání a zavírání dveří a zaručuje jejich vysokou spolehlivost.
Standardní uspořádání výtahu dovoluje použít nízkou horní část šachty při uspořádání výtahu bez strojovny a velmi efektivní prostorové využití šachty.
www.otis.com

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..