Google překladač: English Deutsch

Model garážových vrat – VERSUS od společnosti Olymps Door, nabízí všechny klady moderních vrat, a to za necelých deset tisíc korun. Vyrábí se z galvanizovaného ocelového plechu s tloušťkou sekcí 5 cm, která zaručuje jejich konstrukční stabilitu a dostatečnou pevnost. Kvůli dodržení přísných bezpečnostních norem Evropské unie jsou spoje mezi jednotlivými sekcemi speciálně vytvarované a proto nemůže dojít k zranění prstů ani v případě, že nejsou elektricky poháněná nebo se kvůli výpadku elektrické energie musí otevřít ručně.

vrata-VERSUS----nahled.jpg

I v tomto případě se ale neotevírají obtížně. Vděčí za to pružině, namontované ve své horní části. Vlastní vrata jsou odlehčená, protože pružina na sebe „vezme“ jejich váhu a při manipulaci tak není znát jejich skutečná hmotnost. Další výhodou je těsnění po celém obvodě vrat, které přispívá k lepší tepelné a zvukové izolaci. Takováto vrata se skvěle uplatní zejména u samostatně stojících nebo hromadných garáží. Zajímavým detailem je i spodní těsnicí guma, která si poradí s případnými nerovnostmi povrchu. Velmi užitečné je i světlo umístěné na pohonu, které po stisknutí tlačítka svítí tři minuty. Už nebude nutné plížit se vlastní garáží k nejbližšímu vypínači a zakopávat o věci, které v ní máte uložené.
I v té nejlevnější variantě je možné si vybrat ze dvou základních barev – bílé a hnědé, obě s vkusným kazetovým designem. Ten ochrání proti vlivům počasí a drobnému mechanickému poškození povrch woodgrain, který je na nich aplikován.
Maximální rozměry těchto vrat mohou být až 2,7 x 2,4 metru. Vyškolený personál vrata namontuje a samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis. I přes všechny tyto klady koupíte model vrat VERSUS pouze za 9 700,- Kč bez DPH.
Více o vratech samotných, stejně tak informace o tom, že kvalita se dá pořídit za nízkou cenu, najdete na adrese www.olymps-door.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news