Google překladač: English Deutsch

Velcí hráči z oboru fotovoltaických technologií budou ve dnech 12.-15.dubna 2011 vystavovat na veletrhu FOR ELECTRON na pražském výstavišti PVA Letňany.
„Odborníci z oboru elektrotechniky a energetiky se tradičně potkávají na jaře v Praze,“ vysvětluje David Řeháček, Managing Director SMA Czech Republic. „Těší nás, že se v rámci veletrhu FOR ELECTRON představí hned několik významných společností z oboru fotovoltaiky a že obnovitelné zdroje zde budou důležitou samostatnou kapitolou,“ doplňuje David Řeháček.
„Pro nás jako inženýrskou firmu v oblasti FVE a záložních zdrojů je velice důležité prezentovat se spolu s našimi dodavateli technologií. Díky tomu má návštěvník veletrhu možnost získat informace nejen o jednotlivých komponentech systému, ale i o jeho komplexním řešení a realizaci celého projektu,“ komentuje účast SMA na veletrhu Michal Bošela, Marketing Manager společnosti Silektro.
 

SMA Czech Republic je dceřinou společností německého koncernu SMA Solar Technology, předního výrobce fotovoltaických střídačů - ústředních komponent každého fotovoltaického systému. SMA vyrábí široké spektrum typů střídačů – nabízí vhodné střídače pro jakýkoliv použitý typ fotovoltaických panelů, pro všechny výkony fotovoltaických systémů, pro FV systémy zapojené do rozvodné či distribuční sítě, i pro ostrovní systémy.
 

 

 

FRONIUS vyvíjí, vyrábí a po celém světě prodává fotovoltaické střídače, nabíjecí systémy akumulátorů a svařovací techniku. V České republice působí od roku 1991, o rok později firma otevřela výrobní závod v Českém Krumlově. Filozofií firmy je sázka na jedinečnost výrobků, kvalitu a vynikající servis.


ROAD ENERGY (CZECH) je firmou dodávající na český trh FV panely vybraných korejských výrobců (S-Energy, Symphony Energy, Hyundai, Shinsung a LS industies). ROAD má v Praze své skladovací prostory a pro své zákazníky řeší logistiku, potřebné formality i cla. Panely dodává až na místo instalace flexibilně, dle aktuálně požadovaného množství. Prostřednictvím smluvních partnerů umožňuje i celé instalace „na klíč“. Na skladu je průběžně udržována zásoba 500 kW.
 

Silektro je společností, jež se dlouhodobě specializuje na řešení, dodávky a související služby v oblasti záložních a fotovoltaických zdrojů elektrické energie. Jako obchodně inženýrská společnost s téměř 20 letou tradicí si zakládá především na ověřené kvalitě a dlouhodobé spolehlivosti dodávaných zařízení. V oblasti FVE a zálohování napájecích sítí (UPS, dieselagregáty, elektrocentrály) poskytuje kompletní portfolio služeb - návrh, projekci, realizaci a servis.
 

Soleg s.r.o. je odborný velkoobchod dodávající na náš trh špičkové technologie předních evropských výrobců. Nabízené výrobky se pravidelně umisťují na čelních pozicích ve srovnávacích testech prováděných různými institucemi. S pomocí partnerských instalačních firem zajišťuje naše společnost realizace na klíč. Ke standardnímu servisu partnerským firmám patří: podpora při navržení systému, kompletace a dodávka FV elektrárny přímo na místo instalace, simulace předpokládaných výnosů, analýza vlivu zastínění na výnos.
 


 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news