Google překladač: English Deutsch

SVÁTEK STROJÍRENSTVÍ V PRAZE – tentokrát v dubnu 2007. Veletrh je rozdělen do dvou sekcí FOR INDUSTRY - veletrh strojírenských technologií a FOR SURFACE - souběžný specializovaný veletrh strojů, zařízení a technologií pro povrchové úpravy. Veletrhy proběhnou v PVA Letňany - osvědčená adresa pro úspěšnou prezentaci a reprezentativní nabídku v oblasti strojů, zařízení, nástrojů a komponentů pro strojírenství, povrchové úpravy a metalurgii.

hlavicka.jpg

Výhody
- termín, kdy vystavování strojů není omezeno pravidly veletrhu EMO Hannover 2007 (výrobci vystavující kovoobráběcí stroje na veletrhu EMO nemohou v témže roce, během pevně stanoveného šestiměsíčního období od 1. 5. do 31. 10., přímo nebo nepřímo, vystavovat obráběcí a tvářecí stroje na jakékoliv výstavě organizované v členské zemi CECIMO)
- pokračování spolupráce se zkušeným obchodním týmem, který se Vám věnuje již od roku 2000
Záruky
Pořádající veletržní správa ABF, a. s., je majitelem Pražského veletržního areálu Letňany, má dlouhodobou tradici a zkušenosti na poli organizace výstav a veletrhu, vlastní odpovídající zázemí a nabízí kvalitní realizační servis.
Přípravu veletrhu FOR INDUSTRY a FOR SURFACE zaštítí vzájemná spolupráce se špičkovými specialisty z odborných svazů, sdružení, cechů, vysokých škol a s významnými výrobci a dovozci.
Mediální kampaň veletrhu FOR INDUSTRY a FOR SURFACE zahrnuje propagaci ve více než 60 odborných titulech a na webech. Návštěvníci veletrhu budou osloveni billboardy na hlavních dálničních tazích a přímé pozvání s čestnou vstupenkou direct mailem obdrží na 20 000 obchodníků a odborníků.
www.forindustry.cz