Google překladač: English Deutsch
…veletrh šitý průmyslu na míru

V termínu 15.–17. dubna 2009 připravuje veletržní správa ABF v Praze zcela nový a svou tematickou komplexností v České republice ojedinělý projekt pod názvem FOR 3P. Pod třemi „P“ se skrývají úzce propojené obory: technologie zpracování potravin (PROCESSING), obalové technologie (PACKAGING) a tiskařské technologie (PRINTING).
Trend veletrhů spojených s obalovými technologiemi ukazuje v poslední dekádě jasný směr: spojení zpracovatelských a balicích technologií. Na toto jádro také úzce navazují sektory logistiky a polygrafického průmyslu.

Uvedená odvětví byla v ČR doposud prezentována na oddělených veletrzích, a proto se veletržní správa ABF rozhodla reflektovat sílící hlasy odborných společností, které volaly po společné akci propojující expozice těchto úzce navazujících odvětví, neboť do potravinářského sektoru putuje 70–80 % obalových materiálů, obalů i balicích strojů a linek.
Manažeři odpovědní za nákup obalů, obalových materiálů i technologií zde v koncentrované podobě naleznou nabídku v potřebné šíři. Veletrh je i vítaným zdrojem informací ukazující trendy v obalových materiálech, v konstrukci a v designu obalů, ale také i ve výkonech moderních zpracovatelských, plnicích a balicích strojů a linek.
Novinky v kombinaci materiálů zlepšují bariérové vlastnosti prodlužující trvanlivost a nové způsoby značení zlepšují kontrolu kvality baleného produktu. Důvod, aby i logistici a nákupčí zahrnuli akci do svého kalendáře.

Silnou devizou veletrhu FOR 3P je kvalitní doprovodný program s aktuálními tématy. Workshop pod názvem „RFID v průmyslové logistice“ se bude zabývat systémem značení RFID a jeho zaváděním v různých oblastech podnikání s akcentem na firmy v České republice, kde byla v posledních letech úspěšně představena řada realizací. Na workshopu budou představeny také další nové projekty. Workshop nazvaný „BIO2“ se zaměřením na problematiku biopotravin v bioobalech představí nabídku optimálních řešení pro tento aktuální a moderní životní styl. „Brand Protection“ workshop ukáže cesty ekonomicky přijatelné ochrany výrobků užitím chytrých aplikací na obalech.
Veletrhu FOR 3P 2009 se budou účastnit významní výrobci flexibilních obalů, samolepicích a grafických etiket, merkantilních tiskovin a dalších navazujících oborů. Například polygrafická skupina OTK Group exkluzivně představí nové produkty tisknuté na multifunkčním kotoučovém digitálním stroji HP Indigo. Tento stroj umožňuje realizaci zakázek vysokou rychlostí a v kvalitě, která překračuje možnosti konvenčních tiskových technologií. K hlavním výrobkovým skupinám profitujícím z nové technologie patří samolepicí a nápojové etikety, shrink sleeves a flexibilní obaly.

www.for3p.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news