Google překladač: English Deutsch

Samolepící folie pro zpětnou projekci. 3M technologie skleněných kuliček na projekčním povrchu vytváří stejně vysoký kontrast a 180° pozorovací úhel jako pevné obrazovky 3M Vikuiti. Folii lze nařezat do jakýchkoliv tvarů a jednoduše odstranit z povrchu bez zbytků lepidla. Folie má, ve srovnání s obrazovkami umístěnými za sklem, podstatně nižší reflexi. Folie je schopna zobrazit HD rozlišení.

3M Vikuiti
Novinka ve videoprojekcích, projekční plocha VIKUITI , která umožňuje zadní projekci, a to i za přímého denního světla.
Projekční plochu neovlivňují žádné vnější světelné zdroje, může se tedy umístit do výloh obchodů, bank, použít na výstavách v jasně osvětlených halách, přímo na pódiu pod přímým osvětlením a na dalších místech, kde prozatím projekce nebylo možné, vzhledem k vysoké intenzitě okolního osvětlení použít. Tajemství projekční plochy Vikuiti spočívá v patentované technologii výroby skleněných kuliček od společnosti 3M. Díky této technologii se na projekční ploše zobrazují pouze projekce, které jsou promítány na zadní stranu projekční plochy pod maximálním úhlem 20°, a jakékoliv ostatní světelné vlivy, dopadající na projekční plochu jsou zcela potlačeny.

Aplikace
Projekční plocha Vikuiti se dodává ve formě samolepící fólie, která se může nalepit přímo na stávající průhledné plochy (výlohy apod.), nebo je již přímo nalepena na průhlednou plochu pro mobilní použití. Díky tomu, že základem je projekční fólie, je možné vystřihnout neomezeně jakékoliv tvary pro dosažení tvarové projekce.
Mezi další výhody projekční plochy Vikuiti patří pozorovací úhel 180°, bez jakékoliv změny barvy či poklesu intenzity projekce.
Projekční plochy lze pro trvalé instalace zakoupit, a to jak ve formě fólii pro nalepení na vlastní povrchy, nebo ve formě již hotových projekčních ploch s nalepenou fólií v typizovaných rozměrech.
Pro nárazové akce lze projekční plochy Vikuiti za výhodných podmínek také pronajmout.

solutions.3mcesko.cz
 

Kalendář akcí

<<  Červenec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..